انتخاب فیلترها
جستجو پیشرفته
جستجو آگهی
قیمت بر حسب تومان
ترنـــج 24 ســـامانه آگهـــی فـــرش و دستبافـــته هـــای ایـــران
منتشر شده در تاریخ 31 خرداد ماه 1399 فرش دستباف ، آیینه هنر ایرانی
فرش دستباف ، آیینه هنر ایرانی

دستبافته ایرانی ، این کالای با ارزش ایران، سال هاست که در بازارهای جهانی با مشکلات فراوانی روبرو است که این مشکلات به دلیل اشتباهاتي در زمینه بافت فرش، روش های سنتی، رنگ و نقشه هاي تكراري و عدم توجه به سليقه بازار به وجود آمده است و موجب شده که فرش ایران، بخشی از بازار جهاني را از دست بدهد. درصورتی‌که كشورهاي ديگر با آگاهی از سلیقه بازار و ارائه طرح های جدید و نقشه های به روز، سهم وسیعی از بازار فرش را در عرصه های جهانی به خود اختصاص داده اند.

فرش دستباف ایران
فرش پازیریک، اولین فرش ایرانی

فعالیت های ما در زمینه فرش دستباف

فرش دستباف و مشکلات ایران در بازارهای جهانی فرش باعث شده تا این مجموعه با مطالعات فراوان، در جهت رفع اين مشكلات چاره‌ای بی اندیشد. این مجموعه با كمك اهل فن و با استفاده از تجربیات، پیشنهاد‌ها و راهکارهای آنان، فرایند تهیه و بافت فرش دستباف را هدفمند نموده و با تهیه نقشه هایی مطابق با نیاز و سلیقه بازار، گامی اساسي در جهت رونق صنعت فرش دستباف و برپايي مجدد كارگاه هاي قالی بافي و اشتغال بافندگان عزيز، برداشته است.

همچنين صادر کنندگان عزیز در تمامی نقاط کشور می توانند در سامانه اینترنتی www.toranj24.ir  به صورت آنلاين و در كمترين زمان، محصولات خود را مانند (فرش های دستباف ، قالي های نو و عتیقه و صنایع دستی ) به ‌صورت تفكيك شده، مشاهده و تهیه کنند؛ که در گذشته به دلیل عدم شناسايي قالی‌های مورد نياز، این امکان برای صادر کنندگان وجود نداشت.

همچنین کلیه افرادی که در زمینه فرش دستباف و خدمات مربوطه به آن اعم از قالی‌شویی، داركشي، رفوگري، تهيه ملزومات بافندگي، نقشه، خدمات ترخیص، صادرات و … فعاليت دارند، می توانند با عرضه، معرفی و به نمايش گذاشتن قالی ها، محصولات و خدمات مورد نظر خود، آن ها را به راحتی ارائه داده و يا تهيه نمايند.

نظر خود را ارسال کنید