فروشگاه ترنج 24 توزیع کننده محصولات سلامت و زیبایی کمپانی فوراور لیوینگ

فروشگاه اینترنتی "ترنج 24" توسط تیمی، متشکل از متخصصین در امور تغذیه و سلامت، راه اندازی شده. پس از تحقیقات و بررسی مو شکافانه و حرفه ای، در مورد انواع کالاهای مصرفی حوزه بهداشت و سلامت در ایران، گزینش کالاهای مورد نیاز و کم یاب، انتخاب این برند بر اساس بالاترین کیفیت، کارایی و اثر بخشی و دارا بودن استانداردهای بین المللی، برگزیده شد. و به این ترتیب، زمینه خرید آسان و حق استفاده از محصولات این برند موفق را برای همه ایرانیان عزیز، در فروشگاه آنلاین ترنج 24 فراهم آورده ایم.تضمین بهترین کیفیت

ما گواهینامه های متعددی برای تثبیت آلوئه ورا دریافت کرده ایم که همین گواهینامه ها، خود، تضمین کننده بهترین کیفیت محصولات بهداشتی و آرایشی آلوئه ورای ما هستند. محصولات آلوئه ورای ما اولین محصولات آلوئه ورا هستند که موفق به دریافت مهر تاییدیه شورای بین المللی علوم آلوئه ورا (IASC) گردیدند و این تاییدیه، به جهت غلظت و خلوص این محصولات به ما اعطا گردید. بعلاوه بسیاری از محصولات ما دارای تاییدیه های کوشر، حلال و مهر تاییدیه محصولات اسلامی نیز هستند؛ که این امر خود، نشانی از اقبال جهانی به محصولات فوراور لیوینگ است. این محصولات بر روی حیوانات آزمایش نمی شوند.


شرکت فوراور لیوینگ که به اختصار FLP خوانده می شود بیش از 38 سال است که در سراسر دنیا (در حال حاضر در 160 کشور) مشغول میباشد و نه تنها هیچ کدام از این شعبات بسته یا تعطیل نشده بلکه حجم فروش و کار خود را گسترش داده اند و نیز تاکنون هیچ گونه گزارشی یا شکایتی در مورد محصولات به کمپانی ارسال نشده است. این شرکت بزرگترین پرورش دهنده، تولید کننده و عرضه کننده محصولات آلوئه ورا، محصولات زنبورعسل و نیز مکمل های غذایی در دنیا می باشد و 85 درصد تولیدات سراسر دنیا را تامین می کند.
شرکت فوراور بزرگترین تولید کننده محصولات طبیعی و گیاهی با بالاترین کیفیت جهت سلامتی و زیبایی از آلوئه ورا، زنبور عسل و دیگر گیاهان دارویی با ارزش در جهان می باشد. در حال حاضر فوراور لیوینگ پروداکتز، علاوه بر محصولات حاصل از زنبور عسل، با داشتن بزرگترین مزرعه کشت آلوئه ورا در جهان، در زمینه محصولات حاصل از آلوئه ورا نیز بزرگترین تولید کننده در جهان است.
کمپانی فوراور لیوینگ پروداکتز در سال 1978 تأسیس شده، محل مرکزی و بین المللی آن در اسکوتزدال آریزونا کشور امریکا واقع است و با سابقه ی 35 ساله و سرمایه ی چند میلیارد دلاری در 160 کشور دیگر دنیا نیز فعالیت می کند. هدف اصلی کمپانی، تولید محصولات طبیعی و متنوع با کیفیت بالا به منظور سلامتی و زیبایی همه انسانها می باشد.
فوراور در مورد نقش و هدف خود اینگونه می گوید: حفظ محیط زیست، تأمین رفاه پرسنلمان و تولید محصولاتی با بالاترین کیفیت. دریافت خدمات مشاوره ای و راهنمایی از توزیع کننده که محصولات را می شناسد. در سراسر دنیا تمام کسانی که از این محصولات استفاده کرده اند از کیفیت و توان بالای آنها، اعلام رضایتمندی نموده و آنرا به اطرافیان خود نیز توصیه کرده اند، شما هم برای کشف دنیای محصولات سلامتی و زیبایی ما را همراهی کنید!