مشخصات اصلی


قیمت: 97000 تومان

معرفی اجمالی محصول

وقتي خستگي هاي روزمره، شما را به سمت حمام مي كشانند تا زير دوش، بدن خود را به آرامش برسانيد، اجازه دهيد تا ژل حمام آلوئه، باني اين آرامش باشد.
نقد و بررسی
مشخصات فنی
فیلم محصول
پرسش و پاسخ

نقد و بررسی


ژل حمام آلوئه
(Aloe Bath Gelée)
وقتي خستگي هاي روزمره، شما را به سمت حمام مي كشانند تا زير دوش، بدن خود را به آرامش برسانيد، اجازه دهيد تا ژل حمام آلوئه، باني اين آرامش باشد.
اين ژل كه سرشار از آلوئه وراي خالص است، داراي تاييديه «شوراي بين المللي علوم آلوئه» است كه افزون بر آلوئه ورا، حاوي عصاره هايي گياهي مي باشد كه همگي به منظور تازه كردن و آرامش بخشيدن به بدن تان در اين ژل با هم تركيب شده اند.
اگر ژل حمام آلوئه را با ليف ويژه اي كه شركت ما تهيه كرده است، استفاده كنيد، آن گاه خواهيد ديد كه چگونه اين محصول، تمام سلول هاي مرده پوست تان را دفع كرده و نرمي و پاكيزگي بي نظيري به پوست تان مي بخشد.
در عين حال، اين محصول داراي فرمولي منحصر به فرد است كه جلوي خشكي پوست را گرفته و پوست تان را نرم نگه مي دارد. براي آن كه احساس تازگي، آرامش و پاكيزگي را به پوست تان هديه كنيد، ژل حمام آلوئه را بر پوست تان نوازش دهيد.
تركيبات: عصاره برگ آلوئه باربادنسيس (ژل غني شده آلوئه ورا)، آب، سولفات آمونيوم لائوريل، سولفات آمونيوم لائورت، كوكاميدو پروپيل بتائين، كوكوات گليسيريل پي اي جي ۳، گليسيرين، عصاره ساقه و برگ پاپيتال (هيديرا هليكس)، عصاره گل اسپيراي اولماريا، عصاره برگ كلماتيس ويتالبا (شقايق پيچ)، عصاره فاكوس ويسوكولوسوس، عصاره اكوئيستوم آرونس، كلريد سديم، اسيد اسكوربيك، فلوكسي اتانول، متيل ايزوتيا زولامين، مواد معطر گياهي.
حاوي ۲۵۱ ميلي ليتر ژل
داراي فرمولي نرم و لطيف و مهربان با پوست بدن شما
ژل حمام و مرطوب كننده پوست
قابل استفاده در مجموعه بادي تونينگ (بخش مراقبت هاي پوستي)
محتوی: 251 میلی لیتر
روش استفاده: ژل حمام آلوئه را روی لیف یا اسفنج بریزید و بدن خود را به آرامی و با حرکات مالشی، شستشو دهید. پوست را به آرامی ماساژ دهید و در صورت نیاز، دوباره لیف خود را آغشته به ژل حمام آلوئه کنید و این کار را ادامه دهید تا کاملا احساس پاکیزگی نمایید. سپس بدن خود را با حوله حمام خشک نمایید.


برچسب ها: شامپو بدن آلوئه ورا فوراور , Aloe Bath Gelee ,

مشخصات فنی


فیلم محصولپرسش و پاسخ


ارسال پرسش جدید

نام :
ایمیل :
متن :
کد امنیتی : ریست تصویر