مشخصات اصلی


قیمت: 468000 تومان

معرفی اجمالی محصول

اگر می خواهید با بدن­­تان مهربان­تر باشید، از نوار بدن ( پک ضد سلولیت ) که برای استفاده در منزل و جهت سفت کردن و تنظیم(اندام) بدنتا­ن طراحی شده است، استفاده کنید.
نقد و بررسی
مشخصات فنی
فیلم محصول
پرسش و پاسخ

نقد و بررسی


پک ضد سلولیت و کاهش سایز Aloe Body toning Kit

اگر می خواهید با بدن­­تان مهربان­تر باشید، از نوار بدن ( پک ضد سلولیت ) که برای استفاده در منزل و جهت سفت کردن و تنظیم(اندام) بدنتا­ن طراحی شده است، استفاده کنید.
این نوار، بُروز و پیدایش سلولیت را به حداقل می رساند. ترکیب گیاهان اروپایی و عوامل گرم کننده بدن، سلاح ویژه بدن شما در مبارزه با پیدایش سلولیت هاست. ما به این مجموعه عالی افتخار می کنیم چرا که بدنتان را به نحوی شایسته، تنظیم می کند. کیت تنظیم بدن آلوئه، عالی ترین چیزی است که می تواند بدنتان را به بهترین حالت برساند.
مواد تشکیل دهنده: برای کسب اطلاع از مواد تشکیل دهنده ژل حمام آلوئه، تنظیم کننده بدن آلوئه، یا کرم نرم کننده بدن آلوئه، لطفا به صفحه مربوط به هر یک از این محصولات در مجموعه محصولات «مراقبت های پوستی» مان مراجعه فرمایید.
هشدار: در صورتی که باردار هستید، یا به تازگی تحت عمل جراحی قرار گرفته اید و یا مبتلا به بیماری خاصی چون بیماری های قلبی، التهاب وریدی، یا بیماری های مربوط به گردش خون هستید، از مصرف کیت تنظیم بدن خودداری کنید.
توجه: قبل از مصرف، این محصول را بر روی قسمت کوچکی از پوست خود امتحان کنید تا نسبت به عدم آلرژی پوست تان اطمینان یابید. قبل از مصرف نوار پلاستیکی، با پزشک خود مشورت کنید. نوار پلاستیکی را دور از دسترس اطفال نگه دارید.
نکته مهم: قبل از مصرف کرم تنظیم کننده و نرم کننده، به موارد ذیل توجه داشته باشید:
بلافاصله پس از مصرف، دستان خود را بشویید.
از تماس این محصول با چشم هایتان خودداری فرمایید.
این محصول را برای پوست صورت، سینه و اندام­های تناسلی خود استفاده نکنید.
در صور بروز هر گونه سوزش یا واکنش نامناسب پوست، آن را با آب، پاک کرده و شستشو دهید.
این محصول را بر روی قسمت های ملتهب پوست یا قسمتی هایی که به تازگی تراشیده شده اند، استفاده نکنید.
برای رسیدن به بهترین نتیجه، دستورالعمل های مصرف را به طور دقیق اجرا کنید.
کیت تنظیم بدن آلوئه، شامل موارد زیر است:
تنظیم کننده بدن آلوئه
کرم نرم کننده بدن آلوئه
ژل حمام آلوئه
نوار پلاستیکی و لیف
پک ضد سلولیت ( جمع شدن چربی مازاد در زیر پوست) و کاهش سایز بافت ناهموار را به دلیل سلولیت در بدن به حداقل می رساند.
سلول های پوست را نرم ، صاف و مقاوم می سازد.
کرم سفت کننده بدن آلوئه Aloe Body Toner
کرم نرم کننده بدن آلوئه Aloe Body Conditioning Creme
ژل استحمام آلوئه Aloe Bath Gelee
لفاف سلوفان cellophane
ليف
استفاده از مجموعه آلوئه بادي تونينگ كيت

مرحله ۱
شستشو با ژل و ليف حمام آلوئه
ژل حمام آلوئه را تجربه كنيد. با ژل و ليف حمام آلوئه، لذت شستشو، لايه برداري پوستي، احياي سلول هاي پوستي، ماساژ، تقويت پوست و ريلكسيشن را به طور همزمان تجربه كنيد. ژل حمام آلوئه را بر روي نوار ليفي بماليد و سپس ليف را با حركات آرام، بر روي پوست خود ماساژ دهيد و بدن تان را شستشو دهيد. براي رسيدن به پوستي و نرم و صاف، اين محصول را به صورت روزانه مصرف نماييد.
مرحله ۲
نشانه گذاري و اندازه گيري
شايد بخواهيد ميزان كاهش وزن تان را اندازه بگيريد. قبل از فرايند تنظيم، يك نوار اندازه گيري را روي پوست خود قرار داده و قسمت هاي بالا و پايين اين نوار را بر روي پوست تان با يك قلم، نشانه گذاري كنيد. اين نشانه ها به شما كمك مي كند تا بتوانيد اندازه گيري ها را با دقت بيشتري انجام دهيد. پس از تكميل فرايند تنظيم، دوباره نوار اندازه گيري را بين نشانه هايي كه با قلم گذاشته بوديد قرار دهيد.
مرحله ۳
استفاده از تنظيم كننده بدن آلوئه
قبل از استفاده از تنظيم كننده بدن آلوئه، آن را بر روي قسمت كوچكي از بدن تان امتحان كنيد تا مطمئن شويد كه پوست تان به اين محصول، حساسيت ندارد. اگر بعد از ۲۴ ساعت، هيچ خارش يا سوزشي در آن قسمت پوست اتفاق نيفتاد و رنگ پوست قرمز نشد، آن گاه اين محصول را براي تمام بدن تان مورد استفاده قرار دهيد. اثر تنظيم كننده بدن آلوئه آن است كه پوست تان را گرم تحريك مي كند. براي افزايش اين اثر، مي توانيد ميزان بيشتري از اين محصول را استفاده نماييد.
مرحله ۴
استفاده از نوار پلاستيكي
نوار پلاستيكي را دور قسمت هايي كه از تنظيم كننده بدن استفاده كرده ايد بپيچيد. لطفا اين نوار را به هيچ وجه روي صورت، گردن، سينه، شانه ها، بازو و آلت تناسلي خود قرار ندهيد. به خاطر امنيت خودتان، كيت تنظيم بدن آلوئه را فقط براي قسمت هاي بالاي بازو، شكم، و ران ها استفاده كنيد. در صورت نياز مي توانيد لايه ديگري از اين نوار پلاستيكي را نيز استفاده كنيد.
براي استفاده از اين محصول، بدن تان را در حالتي آرام و ريلكس قرار دهيد و نوار را به مدت يك ساعت روي پوست تان قرار دهيد. در اين فاصله، هيچ فعاليت بدني سختي انجام ندهيد و به خواب نرويد. با استفاده از يك قيچي نوك پهن، نوار پلاستيكي را برده و از پوست تان جدا كنيد. براي اندازه گيري وضعيت بدن، دوباره نوار اندازه گيري را بين نشانه ها قرار دهيد. مقدار كل اين اندازه را از اندازه هايي كه اول با نشانه روي پوست تان گذاشته بوديد كسر كنيد. تفاوت اين دو عدد، نشان دهنده ميزان سايزي است كه كم كرده ايد. مقدار تنظيم كننده هايي كه هنوز روي پوست تان مانده را با دست بر روي همان قسمت پوست ماساژ دهيد.
محافظت
كرم نرم كننده بدن آلوئه
بين دفعات مختلفي كه از نوار بدن استفاده مي كنيد، كرم نرم كننده بدن آلوئه را به ميزان دلخواه براي تمام پوست بدن تان استفاده كنيد تا پوست تان نرم و شفاف شود. كرم نرم كننده بدن آلوئه، همراهي ايده آل براي تنظيم كننده بدن آلوئه است كه احساس نرمي و طراوت به بدن تان خواهد داد. اين عناصر تكميلي، اگر با رژيم مناسب و ورزش هاي منظم همراه شوند، مي توانند پيدايش سلوليت در پوست را به ميزان چشمگيري كاهش دهند.
اين كرم را مستقيما بر روي قسمت هايي از پوست كه در جريان فرايند تنظيم بدن، نوار گذاري نشده اند استفاده كنيد. البته مي توانيد كرم را بعد از نوار گذاري نيز در قسمت هاي نوار گذاري شده استفاده نماييد تا نقش محافظتي از پوست داشته باشد. كرم نرم كننده بدن آلوئه گردش خون در پوست را تشديد مي كند و بافت هاي چربي را از بين مي برد. اين كرم را بر روي قسمت هاي ملتهب پوست، يا قسمت هايي كه تازه تراشيده شده اند استفاده نكنيد. همچنين از مصرف اين كرم بلافاصه پس از حمام اجتناب نماييد. اين كرم را بر روي سينه، صورت، و نواحي تناسلي استفاده ننماييد. مراقب باشيد اين كرم با وارد چشم نشود. در صورت بروز التهابات پوستي، پوست را به آرامي و با آب گرم شستشو دهيد.
بلافاصله پس از مصرف اين محصول، دست تان را بشوييد، درب كرم را محكم ببنديد و در جايي دور از دسترس اطفال نگهداري كنيد.
نكات عمومي:
فرايند نوار گذاري بايد مطابق با نياز شما به لاغري يا سفت شدن بدن باشد. كساني كه چربي هاي بدن شان در بلند مدت ذخيره شده است، تاثيرات اين نوار را در كوتاه مدت نخواهند ديد چرا كه از بين بردن و سفت رسوبات چربيِ زير پوست در كوتاه مدت كار دشواري است. بعلاوه، براي اثرگذاري بلند مدت اين محصول، بايد از رژيم غذايي مناسب و ورزش هاي روزانه نيز غافل نبود. همچنين كساني كه عضلات سفت و محكمي دارند نيز تاثير استفاده از اين نوار تنظيم بدن را كمتر مشاهده خواهند كرد.
بيشترين تاثير اين نوار را كساني مشاهده خواهند كرد كه در دوره اي كوتاه، وزن كم كرده اند يا دچار افتادگي عضله هستند. فرايند نوار گذاري را مي توان بدون هيچ نگراني، در هفته اول دو يا سه بار تكرار كرد و در هفته هاي بعد، اين ميزان را به دلخواه، كم نمود.
از آنجا كه در جريان اين تنظيم بدن، مقداري از آب بدن كاسته مي شود، احساس تشنگي بعد از اين فرايند كاملا طبيعي است. پينهاد مي شود براي افزايش سوخت و ساز بدن و سرعت دادن به فرايند كاهش چربي ها و آب بدن، آب بيشتري بنوشيد.


برچسب ها: پک ضد سلولیت و کاهش سایز , Aloe Body toning Kit ,

مشخصات فنی


فیلم محصولپرسش و پاسخ


ارسال پرسش جدید

نام :
ایمیل :
متن :
کد امنیتی : ریست تصویر