مشخصات اصلی


قیمت: 129000 تومان

معرفی اجمالی محصول

همه ما هر هفته از شوينده هاي مختلفي براي شستشوي چيزهاي مختلف استفاده مي كنيم. آيا بهتر نيسست يك محصول شوينده چند منظوره بخريم و از آن، هم براي شستن لباس ها، هم ظرف ها، و هم حتا شستن حمام استفاده كنيم؟
نقد و بررسی
مشخصات فنی
فیلم محصول
پرسش و پاسخ

نقد و بررسی


فوراِور آلوئه ام پي دي اولترا ۲ ايكس
(Forever Aloe MPD 2X Ultra)
مايع شوينده غليظ و چند منظوره
همه ما هر هفته از شوينده هاي مختلفي براي شستشوي چيزهاي مختلف استفاده مي كنيم. آيا بهتر نيسست يك محصول شوينده چند منظوره بخريم و از آن، هم براي شستن لباس ها، هم ظرف ها، و هم حتا شستن حمام استفاده كنيم؟ كمپاني فوراِور ليويونگ چنين محصولي را به بازار معرفي كرده است. اين محصول، شوينده اي مايع است كه بسيار قوي و البته بسيار مقرون به صرفه است.
«فوراِور آلوئه ام پي دي اولترا ۲ ايكس» يك شوينده مايع غليط و چند منظوره است كه در اف ال پي ساخته شده است و ما اين محصول را بهتر از هميشه ارايه كرده ايم. فرمولِ اولترا ۲ ايكس، حتا آن قدر غلظت دارد كه پاكيزگي وسايل تان را بسيار بيشتر از هميشه مي نمايد. اين محصول شوينده همه كاره كه براي شستشوي لباس (تمام انواع لباس ها) ايده آل است، براي شستن سراميك و كاشي و فرش و ظرف ها را نيز كارآمد و عالي است. اين مايع شوينده، براي از بين بردن جرم ها و پاك كردن چربي ها و لكه ها بسيار خوب عمل مي كند بي آن كه خراش يا لكه اي از خود بر روي سطوح به جاي بگذارد. اين مايع، در واقع چنان همه كاره است كه مي تواند به تنهايي جايگرين محصولات مختلف و متعددي شود كه در بازار وجود دارند، از اين جهت، «فوراِور آلوئه ام پي دي اولترا ۲ ايكس» محصولي بسيار مقرون به صرفه است.
«فوراِور آلوئه ام پي دي اولترا ۲ ايكس» شوينده اي بدون فسفر و سازگار با محيط زيست است. اين محصول، برخلاف ساير شوينده ها، مايعي آنيونيك و غير يوني براي سطوح است و قابل تجزيه در طبيعت است و از اين رو، آلودگي جديدي بر آب و محيط زيست تحميل نمي كند. اين شوينده انقلابي و چندمنظوره را فقط مي توانيد از كمپاني فوراِور ليوينگ تهيه كنيد.
تركيبات: محلول مايع، حاوي عوامل فعال شستشو دهنده سطوح (آب، الكل هاي خطي اتوكسيلاته، بنزون سولفونيك اسيد، مشتقات الكيل سي ۱۰- ۱۶، نمك هاي سديم، سديم اكسيلن سولفونات و سولفات سديم)، نرم كننده (عصاره برگ آلوئه باربادنسيس)، مواد معطر گياهي، متيل ايزوتيازو لينون، و كلرانت.

حاوي ۹۴۶ ميلي ليتر شوينده مايع
دستور العمل مصرف:
البسه و منسوجات (شستشوي عادي): هر بار ۱۵ ميلي ليتر از اين محصول را استفاده كنيد. براي از بين بردن لكه ها، مقدار كمي از شوينده را مستقيما روي نقاط لكه دار بريزيد، و آن نقاط را قبل از شستشو، با آب بخيسانيد. موقع شستن نيز دوباره مقداري از شوينده را روي همان نقاط ريخته و اندكي بماليد. درزهاي منسوجات را به طور خاص موقع شستشو چك كنيد تا خوب شسته شود و ماندن شوينده در اين شكاف ها و درزها، باعث از بين رفتن رنگ آنها نشود.
چند منظوره: مقدار ۳۰ ميلي گرم از شوينده را با ۳/۷۸ ليتر آب، رقيق كنيد و سپس با اين محلولِ رقيق شده، وسايل، سطوح، وان حمام، كاشي، فرش، و درون و بيرون خودرو را شتسشو دهيد.
مبلمان و فرش: براي شستن و پاك كردن مبلمان و فرش منزل، چند قطره از شوينده را روي يك اسفنج ريخته و با آن اسفنج، وسايل مورد نظرتان را پاك كنيد.
(اين محصول براي استفاده در ماشين ظرف شويي توصيه نمي شود)
شوينده اي غليظ و چند منظوره ۲ ايكس
بدون فسفر
سازگار با محيط زيست و داراي موادي تجزيه پذير
داراي فرمولي نرم و سازگار با دست و لباس ها
توجه: اين محصول براي استفاده در ماشين ظرف شويي توصيه نمي شود
محتوی: 496 میلی لیتر


برچسب ها: شوینده و پاک کننده , Forever Aloe MPD 2x ,

مشخصات فنی


فیلم محصولپرسش و پاسخ


ارسال پرسش جدید

نام :
ایمیل :
متن :
کد امنیتی : ریست تصویر