مشخصات اصلی


قیمت: 23000 تومان

معرفی اجمالی محصول

اگر دغدغه سلامتي و بهداشت خود و خانواده تان را داريد، حتما برخي از بزرگ ترين دشمنان بهداشت شما، دشمن هايي نامرئي هستند كه هرگر قادر به ديدن شان نيستيد.
نقد و بررسی
مشخصات فنی
فیلم محصول
پرسش و پاسخ

نقد و بررسی


ضد عفوني كننده دست فوراِور حاوي آلوئه و عسل
(Forever Hand Sanitizer With Aloe & Honey)
اگر دغدغه سلامتي و بهداشت خود و خانواده تان را داريد، حتما برخي از بزرگ ترين دشمنان بهداشت شما، دشمن هايي نامرئي هستند كه هرگر قادر به ديدن شان نيستيد. اگر خانواده اي فعال هستيد، حتما با چيزهاي زيادي در تماس هستيد، و حتما ميكروب در اكثر اين چيزها وجود دارد.
«ضد عفوني كننده دست فوراِور» طوري تهيه و توليد شده است كه قادر است ۹۹/۹۹% ميكروب ها را نابود كند. آلوئه وراي غني شده و نرم كننده، در تركيب با عسل مي تواند دستان شما را نرم، مرطوب و پاكيزه كند، و نيازي به گفتن نيست كه بوي خوش ليمو و سنبل، آن را براي همه مطلوب و دلنشين ساخته است. بعلاوه، سايز بسته بندي اين محصول نيز به گونه اي طراحي شده كه مي توان آن را هميشه و هر جايي با خود به همراه داشت.
اجازه دهيد صريح باشيم: اگر شما خانواده اي فعال و پويا داريد، كار زيادي براي مبارزه با ميكروب ها از دست تان بر نخواهد آمد. اما مي توانيد با اين محصول، خيلي سريع از شر ميكروب ها خلاص شويد. همين بطري كوچكِ «ضد عفوني كننده دست فوراِور» مي تواند خيال تان را بابت ميكروب ها آسوده سازد.
تركيبات فعال: الكل اتيل
تركيبات غير فعال: آب، عصاره برگ آلوئه باربادنسيس (ژل غني شده آلوئه ورا)، عسل، الكل ايزو پروپيل، مواد معطر گياهي، گليسيرين، تترا هيدروكسي پروپيل اتيلن انديامين، اكريلات/ كراس پليمر اكريلات الكيل سي ۱۰- ۳۰، استات توكوفريل، ايزو پروپيل ميريستات.
دستور العمل مصرف: دستان خود را به آرامي با اين محصول خيس كنيد. سپس دستان خود را سريع به هم بماليد تا خشك شود. كودكان كمتر از ۶ ساله بايد اين محصول را تحت نظر بزرگ تر ها استفاده كنند.
هشدار: اين محصول فقط جهت استعمال خارجي است. قابل اشتعال است. از آتش دور نگه داريد. هنگام استفاده از اين محصول، آن را به چشم خود نزديك نكنيد. از تماس محصول با زخم ها و بريدگي هاي پوست اجتناب كنيد. اگر اين محصول با زخم يا قسمت هاي بريده پوست تان برخورد كرد، آن قسمت پوست را با آب بشوييد. در صورت حساسيت يا بروز سوزش يا التهابات پوستي، مصرف آن را متوقف كرده و با پزشك خود مشورت كنيد. دور از دسترس اطفال نگهداري كنيد. اگر محصول خورده شد و وارد معده شد، بلافاصله به مركز پزشكي يا مركز كنترل مسموميت مراجعه كنيد.
۹۹/۹۹% ميكروب ها را از بين مي برد
داراي رايحه خوش ليمو و سنبل است
محتوی: 59 میلی لیتر
روش استفاده: دستان خود را به آرامی با این محصول خیس کنید. سپس دستان خود را سریع به هم بمالید تا خشک شود. کودکان کمتر از ۶ ساله باید این محصول را تحت نظر بزرگ تر ها استفاده کنند.


برچسب ها: ضدعفونی کننده دست , Forever Hand Sanitizer ,

مشخصات فنی


فیلم محصولپرسش و پاسخ


ارسال پرسش جدید

نام :
ایمیل :
متن :
کد امنیتی : ریست تصویر