مشخصات اصلی


قیمت: 147000 تومان

معرفی اجمالی محصول

با نمك هاي آرامش بخش حمام كه از نمك درياي مرده (بحر الميت)، سنبل، و روغن هاي گياهي به دست آمده است بدن خود را بخيسانيد.
نقد و بررسی
مشخصات فنی
فیلم محصول
پرسش و پاسخ

نقد و بررسی


نمك هاي آرامش بخش حمام
(Relaxation Bath Salts)
با نمك هاي آرامش بخش حمام كه از نمك درياي مرده (بحر الميت)، سنبل، و روغن هاي گياهي به دست آمده است بدن خود را بخيسانيد. از زمان مصريان باستان، مردم از سراسر دنيا به بحر الميت سفر مي كردند تا از تاثيرات درماني نمك هاي اين دريا بهره مند شوند. نمك هاي بحر الميت، منبعي عالي براي آرامش بخشيدن و مرطوب سازي پوست است.
از سوي ديگر، سنبل، يكي از منابع گياهيِ اصلي و معروف براي عطردرماني است كه خواص آرامش بخشيِ فراواني دارد. تحقيقات نشان داده است كه عطردرماني با سنبل و ساير مواد گياهي معطر، آرامش زيادي براي انسان در حالت خواب و بيداري به دنبال دارد. كمپاني فوراِور ليوينگ اين دو ماده قدرتمند را در «نمك هاي آرامش بخش حمام» تركيب كرده است تا آرامش بخش ترين محصول حمام را روانه بازار نمايد. فقط كافي است دو قاشق غذاخوري از اين نمك ها را جهت استحمام استفاده كنيد و آن گاه، آرامشي را تجربه خواهيد كرد كه تا هيچ گاه فراموش نخواهيد كرد.
تركيبات: نمك دريايي (ماريس سال)، روغن برگ سنبل (لاواندولا آنگوستيفوليا)، روغن ميوه مركبات، روغن تنه درخت سدر (سدروس آتلانتيكا)، مالتو دكسترين، سيليكاي هيدارته، مواد معطر گياهي
محتوي ۳۵۰ گرم نمك
دستور العمل مصرف: حدود دو قاشق از نمك آرامش بخش حمام را در آب وان حمام خود بريزيد. براي كسب بهترين نتيجه، نمك را كاملا در آب حل كنيد (در صورت نياز، از وسيله ديگري مثل همزن جهت حل شدن نمك در آب استفاده كنيد).
حاوي نمك بحر الميت، كه داراي خواص درماني فراواني است
عطر درمانيِ اين نمك ها مي تواند به آرامش شما در خواب و بيداري كمك كند
فقط كافي است دو قاشق از محصول را استفاده كنيد
به وسیله ی نمک دریایی تهیه شده از دریای مرده dead Sea که دارای خواص معجزه آسا می باشد ٬ ناراحتی ها و خستگی های جسمی و روحیتان را از خود دور کنید.
نمک دریایی از خواص درمانی بسیاری برخوردار است از جمله آرامش بخش بودن ٬ تسکین دردهای روماتیسمی و پوکی استخوان ٬ کمک به کاهش دردهای مفصلی ٬ رهایی از استرس ٬ بهبود مشکلات پوستی.
عصاره ی گیاه اسطوخودوس گیاهی آشنا در طب Aroma

محتوی: 350 گرم
روش استفاده: حدود دو قاشق از نمک آرامش بخش حمام را در آب وان حمام خود بریزید. برای کسب بهترین نتیجه، نمک را کاملا در آب حل کنید (در صورت نیاز، از وسیله دیگری مثل همزن جهت حل شدن نمک در آب استفاده کنید). حاوی نمک بحر المیت، که دارای خواص درمانی فراوانی است. عطر درمانیِ این نمک ها می تواند به آرامش شما در خواب و بیداری کمک کند. فقط کافی است دو قاشق از محصول را استفاده کنید.


برچسب ها: نمک دریایی ریلکسیشن حمام , Relaxation Bath Salts ,

مشخصات فنی


فیلم محصولپرسش و پاسخ


ارسال پرسش جدید

نام :
ایمیل :
متن :
کد امنیتی : ریست تصویر