مشخصات اصلی


قیمت: 93000 تومان

معرفی اجمالی محصول

نرم کننده موی آلوئه -جوجوبا که محصولی دیگر ازکمپانی فوراورلیوینگ است.فرمولی غنی شده دارد که سرشار ازویتامین ب کمپلکس وپروتئین هیدرولیزشده است وبه همین دلیل ازقدرت مرطوب کنندگی بسیاری بالایی برخوردار بوده وموهای شمارا نرم درخشان وقابل فرم دهی می کند.
نقد و بررسی
مشخصات فنی
فیلم محصول
پرسش و پاسخ

نقد و بررسی


نرم کننده آلوئه ورا و جوجوبا Aloe Jojoba Conditioner Shampoo
نرم کننده موی آلوئه -جوجوبا که محصولی دیگر ازکمپانی فوراورلیوینگ است.فرمولی غنی شده دارد که سرشار ازویتامین ب کمپلکس وپروتئین هیدرولیزشده است وبه همین دلیل ازقدرت مرطوب کنندگی بسیاری بالایی برخوردار بوده وموهای شمارا نرم درخشان وقابل فرم دهی می کند.این نرم کننده که جهت استفاده پس ازمصرف شامپوآلوئه-جوجوبا تهیه شده بانرمی هرچه تما
م تر خودوبه طرزی بسیارموثرازموهای شما محافظت می کند.این ترکیب بی نظیر از ژل غنی شده آلوئه ورا وجوجوبا که بارهای الکترواستایک را ازموهای شما دفع می نماید،مو را نرم کرده واحساس طراوت وتازگی وظاهری زیبا وشفاف به موهای شما می بخشد.
پس بدون آن که نیازباشد به آرایشگاه مراجعه کنید، با نرم کننده آلوئه جوجوبا که نرم کننده ای با پی هاش متعادل است،موهای خود را به بهترین حالت وکیفیت برسانید.
دارای پی هاش متعادل
فرمولی ارتقا یافته جهت افزایش حالت دهی مو
قابلیت نرم کنندگی و مرطوب کنندگی بسیار بالا جهت رسیدن به موهای نرم ودرخشان
ساقه مو را پوشش می دهد تا تمام موخوره هارو از بین ببرید.
تقويت کننده موی سر حاوی ژل آلوئه ورا و روغن جوجوبا غنی شده با ويتامين های B-Complex و پروتئين هيدروليزه شده قدرت مرطوب کنندگی و نرم کنندگی بالا جهت رفع موخوره و الکتريسيته ساکن مو قابل استفاده بعد از شامپوی آلوئه و جوجوبا
محتوی: 296 میلی متر
روش استفاده: پس از شامپو زدن موهای خود با شامپو آلوئه جوجوبا، نرم کننده آلوئه جوجوبا را بر روی سر خود ماساژ داده و اجازه دهید این نرم کننده، به مدت ۲ تا ۳ دقیقه روی موهایتان بماند. سپس موهای خود را به طور کامل شسته و خشک کنید.


برچسب ها: نرم کننده آلوئه ورا و جوجوبا , Aloe Jojoba Conditioner Shampoo ,

مشخصات فنی


فیلم محصولپرسش و پاسخ


ارسال پرسش جدید

نام :
ایمیل :
متن :
کد امنیتی : ریست تصویر