مشخصات اصلی


کد محصول284
کشور مبدا برندایالات متحدهٔ آمریکا
محتوا142 گرم
قیمت: 44785 تومان

معرفی اجمالی محصول

حاوى روغن 100% طبيعى و خالص آووكادو، غنى از ويتامينهاى A,B,D,E با خاصيت مرطوب كنندگى، حفظ شادابى پوست، مناسب براى پوستهاى خشك و خيلى حساس
نقد و بررسی
مشخصات فنی
فیلم محصول
پرسش و پاسخ

نقد و بررسی


صابون دست و صورت آووكادو
Avocado Face & Body Soap

نقطه آغاز زيبايی طبيعی، پاكيزگی و سلامت پوست است؛ و نقطه آغاز سلامتی و پاكيزگی پوست، طبيعت است. كمپانی فوراور ليوينگ به مدت 40 سال است كه پيشگام يافتن و استفاده از منابع طبيعی برای كمک به نرمی، سلامت، و زيبايی پوست است. نمونه بارز اين تلاش ها را می توان در صابون دست و صورت آووكادو ديد.
صابون دست و صورت آووكادو كه از كره ۱۰۰% طبيعی آووكادو توليد شده است، با پوست شما سازگاری كامل دارد و آن را با خواص ميوه ای و طبيعی خود، مرطوب و پاكيزه می كند. آووكادو تقريبا برای تمام انواع پوست ها مناسب است و پوست چرب شما را به نرمی و بدون ايجاد هر گونه عوارض و التهاب، تمام منافذ پوست شما را تميز و سالم می كند. از طرفی، اين محصول، پوست های حساس و خشک را به سرعت نرم می كند و در پوست نفوذ می كند تا آن را تغذيه و مرطوب كند.
از آن جا كه صابون دست و صورت آووكادو، نرم كننده و مرطوب كننده نيز هست، می تواند پس از استحمام نيز از آن استفاده كرد. بوی مركبات تازه در اين محصول، نشانه ای از آن است كه اين صابون، در تمام طول روز، ياوری برای نرم و سالم نگه داشتن پوست است.

تركيبات:
سديم پالمات، سديم پالم كرنيلات، آب، كره آووكادو (پرسی گراتيسيما)، مواد معطر گياهی، سديم كلرايد، دی اكسيد تيتانيوم (سی آی ۷۷۸۹۱)، گليسيرين، تترا سديم ای دی تی آ، تترا سديم اتيدرونات، اكسيد آهن (سی آی ۷۷۴۹۹)، زرد ۱۰ (سی آی ۴۷۰۰۵)، قرمز ۴ (سی آی ۱۴۷۰۰) و سبز ۳ (سی آی ۴۲۰۵۳).


دستور العمل مصرف:
صابون دست و صورت آووكادو را برای شستن صورت يا بدن خود و تميز كردن پوست تمام نواحی بدن به اندازه لازم مصرف نماييد. سپس پوست خود را كاملا با آب بشوييد و با حوله خشک كنيد.
آووكادو منبعی غنی و سرشار از ويتامين های آ، ب، ث، و ای است.
حاوی آنتی اكسيدان جهت مبارزه با راديكال های آزاد است.
پاک کننده ملايم برای پوست صورت و بدن حاوی روغن ۱۰۰% طبيعی و خالص آووکادو.
غنی از ويتامين های A ،B ،D و E با خاصيت مرطوب کنندگی و حافظ طراوت و شادابی پوست مناسب جهت انواع پوستها (پاک کننده ملايم پوستهای چرب بدون تحريک پوست، تغذيه و تأمين رطوبت پوستهای خشک و حساس).
داشتن پوستی نرم، انعطاف پذير و سالم در طول روز و حاوی آنتی اکسيدان برای مقابله با مضرات راديکالهای آزاد.

روش استفاده:
صابون دست و صورت آووکادو را برای شستن صورت یا بدن خود و تمیز کردن پوست تمام نواحی بدن به اندازه لازم مصرف نمایید. سپس پوست خود را کاملا با آب بشویید و با حوله خشک کنید.


برچسب ها: صابون صورت و بدن آووکادو , Avocado Face & Body Soap ,

مشخصات فنی


فیلم محصولپرسش و پاسخ


ارسال پرسش جدید

نام :
ایمیل :
متن :
کد امنیتی : ریست تصویر