مشخصات اصلی


قیمت: 234000 تومان

معرفی اجمالی محصول

نمونه ۲۵ ادكلن خوشبو كننده زنانه نيز رايحه گل هاي سفيد است كه از گلبرگ هاي گل هاي گرم و مشكبار به دست آمده تا حس و شخصيتي زنانه به اين محصول ببخشد. اين محصول منحصر به فرد، از تركيب گل كاكتوس و گل فريزياي زرد به عمل آمده است كه برگ هاي پاپيتال نيز به عنوان رايحه اي شاداب كننده به اين تركيب افزوده شده است.
نقد و بررسی
مشخصات فنی
فیلم محصول
پرسش و پاسخ

نقد و بررسی


ادكلن كننده زنانه پرفيوم نمونه ۲۵
(25TH Edition Perfume Spray For Women)

نمونه ۲۵ ادكلن خوشبو كننده زنانه نيز رايحه گل هاي سفيد است كه از گلبرگ هاي گل هاي گرم و مشكبار به دست آمده تا حس و شخصيتي زنانه به اين محصول ببخشد. اين محصول منحصر به فرد، از تركيب گل كاكتوس و گل فريزياي زرد به عمل آمده است كه برگ هاي پاپيتال نيز به عنوان رايحه اي شاداب كننده به اين تركيب افزوده شده است. مكمل اين تركيب منحصر به فرد، گلبرگ هاي رز، ياسمين، لاله سفيد، و مگنولياست. در نهايت، با اضافه شدن عصاره چوب گيلاس، مُشك پوست، و نعناي هندي، تمام حس هاي زنانه را مي توان از اين ادكلن گياهي استشمام كرد.
حاوی ترکيبات معطر حاصل از منابع طبيعی (گل ها، گياهان و چوب درختان ) ماندگاری طولانی مدت عناصر اصلی سازنده : گل کاکتوس، گل فريزيا (sparkling yellow freesia)، برگهای پاپيتال، گلبرگهای رز، گل ياس، سوسن سفيد، ماگنوليا، روغن چوب درخت گيلاس، مشک و برگهای نعناع هندی -

محتوی: 50 میلی گرم


برچسب ها: ادکلن زنانه , 25th Edition Perfume Spray For Women ,

مشخصات فنی


فیلم محصول



پرسش و پاسخ


ارسال پرسش جدید

نام :
ایمیل :
متن :
کد امنیتی : ریست تصویر