مشخصات اصلی


قیمت: 70000 تومان

معرفی اجمالی محصول

صابون دست و صورت آلوئه، صابوني بسيار غني، مرطوب كننده، و مرواريدگون است كه مقادير فراواني آلوئه در ساخت آن به كار رفته است. اين صابون، كفي بي نظير توليد مي كند و احساس پاكيزگي، نرمي و لطافت را بيش از هر صابون ديگري براي پوست تان به ارمغان مي آورد.
نقد و بررسی
مشخصات فنی
فیلم محصول
پرسش و پاسخ

نقد و بررسی


صابون دست و صورت آلوئه
(Aloe Hand & Face Soap)

صابون دست و صورت آلوئه، صابوني بسيار غني، مرطوب كننده، و مرواريدگون است كه مقادير فراواني آلوئه در ساخت آن به كار رفته است. اين صابون، كفي بي نظير توليد مي كند و احساس پاكيزگي، نرمي و لطافت را بيش از هر صابون ديگري براي پوست تان به ارمغان مي آورد. در عين حال، صابون دست و صورت آلوئه كه به صورت صابون مايع عرضه شده است، به هيچ وجه سبب سوزش ها و حساسيت هايي كه صابون هاي جامد به دنبال دارند نمي شود. فرمول منحصر به فرد اين محصول، آن را تبديل به شامپو بدني ايده آل براي كودكان و بزرگسالان ساخته است.
اين صابون كه محصولي محيط زيست دوست، داراي پي هاش متعادل، و فاقد هر نوع ماده حساسيت زاست، آن قدر نرم و لطيف است كه مي تواند هر روز آن را براي شستشوي صورت، دست، مو، يا بدن به كار برد و بويژه براي كساني كه از حساسيت هاي پوستي رنج مي برند بسيار مفيد و آرامش بخش است.
تركيبات: ژل آلوئه باربادنسيس (ژل غني شده آلوئه ورا)، آب، سديم سي ۱۴- ۱۶، سولفونات اولفين، لائوريل آميدو پوريل بتائين، پروپا نديول، لائورات سوربيتان پي اي جي ۸۰، دي سديم لائورام فودياسيتات، سيدم لائوريت ۱۳ كربوكسيلات، استارات گليكول، اسيد سيتريك، سديم كلورايد، فنوكسي اتانول، متيل ايزوتيا زولينون، مواد معطر گياهي
حاوي 473 ميلي ليتر صابون مايع
دستور العمل مصرف: قفل درپوش صابون را باز كنيد و مقدار كمي از صابون دست و صورت آلوئه را روي دستان خيس تان بريزيد. دستان تان را به هم بماليد تا صابون به اندازه كافي كنيد. دستان تان را با كفِ ايجاد شده بماليد و شستشو دهيد. سپس دستان خود را با آب گرم شسته و خشك كنيد.
داراي فرمولي لطيف و نرم
با خاصيت مرطوب كنندگي
نرم و بدون ايجاد سوزش و التهابات پوستي
ارايه شده در ظرف پمپي و با قابليت استفاده آسان

محتوی: 473 میلی لیتر صابون مایع

پاک کننده عالی و ملايم برای پوست صورت، دست و بدن برای داشتن پوستی صاف ، نرم و مرطوب ملايم، بدون سوزش چشم و تحريک پوست جهت استفاده روزانه قابل استفاده به عنوان يک شامپوی ايده آل برای کودکان


برچسب ها: صابون مایع دست و صورت آلوئه ورا , Aloe Liquid Soap ,

مشخصات فنی


فیلم محصولپرسش و پاسخ


ارسال پرسش جدید

نام :
ایمیل :
متن :
کد امنیتی : ریست تصویر