مشخصات اصلی


قیمت: 163085 تومان

معرفی اجمالی محصول

شروع یک برنامه‌ی کاهش وزن می‌تواند یک کار دلهره آور باشد، و مسیر رسیدن به اهدافتان ممکن است دشوار و طولانی به نظر برسد. شروع یک رژیم سالم کنترل کننده‌ی کالری و ایجاد یک برنامه‌ی منظم تمرین، دو قدم اساسی هستند که شما را از طریق مسیرتان به موفقیت خواهند رساند.
نقد و بررسی
مشخصات فنی
فیلم محصول
پرسش و پاسخ

نقد و بررسی


مکمل لاغری فوراور ترم Forever Therm

شروع یک برنامه‌ی کاهش وزن می‌تواند یک کار دلهره آور باشد، و مسیر رسیدن به اهدافتان ممکن است دشوار و طولانی به نظر برسد. شروع یک رژیم سالم کنترل کننده‌ی کالری و ایجاد یک برنامه‌ی منظم تمرین، دو قدم اساسی هستند که شما را از طریق مسیرتان به موفقیت خواهند رساند. ابزار دیگری هم وجود دارد که می‌تواند به شما کمک کند و از تلاش‌هایتان در این مسیر حمایت کنند. فورِاوِر ترم برای کمک به شتاب بخشیدن به تلاش‌های شما برای کاهش وزن طراحی شده‌ است تا نتایج دلخواه و اندام مطلوب خود را زودتر مشاهده ‌کنید و به اهدافتان در کاهش وزن برسید. فورِاوِر ترم با ترکیب منحصر به فردی از عصاره‌های گیاهی و مواد مغذی، می‌تواند به تقویت سوخت و ساز کمک کند و فعالیت شما را به حداکثر بهره‌وری برساند.
عصاره‌ی چای سبز با ترکیبات قوی پلی فنول، که با نام کاتچین‌ها (catechins) شناخته می‌شوند و تحقیقات مفصلی راجع به تاثیر آنها در فرآیند گرمازایی صورت گرفته‌است، سوخت و ساز بدن ـ و آنتی اکسیدان ـ را ساپورت می‌کند. لازم به توضیح است که گرمازایی، یعنی سوختن چربی برای تولید انرژی در سلول‌های بدن. فورِاوِر ترم همچنین کافئین طبیعی را برای بدن فراهم می‌نماید – این کافئین طبیعی مربوط به آلکالوئیدهای به دست آمده از عصاره‌یدانه‌های گوآرانا می‌باشند و در مدت زمان ورزش و تمرینات بدنی و همچنین در روزهای پرمشغله و به حفظ سطح انرژی بدن کمک می‌کنند. مطالعات نشان می‌دهند که هم‌افزایی چای سبز و کافئین طبیعی در پشتیبانی از گرمازایی تاثیر مضاعف دارد.
عصاره‌ی دانه‌های قهوه سبز ترکیبات منحصر به فردی ـ اسید‌های کلروژنیک – را در اختیار می‌گذارند، میزان این ترکیبات در دانه‌های قهوه‌ی برشته خیلی زیاد نیست. نشان داده شده که این اجزای فعال به مهار جذب گلوکوز کمک می‌کنند وبه این ترتیب، ممکن است به حفظ میزان قند خون نرمال در افرادی که قند خونشان از قبل در رنج نرمال بوده‌است هم کمک کنند. این تاثیرات می‌تواند به کنترل میل شدید به غذا همچنین به کنترل افت سطح انرژی کمک کند.
گیاهان سه گانه‌ی حمایت کننده از سوخت و ساز بدن، شریک فوق العاده‌ی دیگری هم دارند؛
کتان تمشک‌ها (Raspberry Ketone) و البته یک مکمل کامل از ویتامین‌های گروه ب با ویتامین ث. تحقیقات نشان می‌دهند کتان تمشک‌ها (Raspberry Ketone) ممکن است به سوخت و ساز چربی، که می تواند توسط بدن برای تولید انرژی استفاده شود، کمک کنند.
ویتامین‌های گروه ب و ویتامین ث در سوخت و ساز کربوهیدرات‌ها، پروتئین‌ها و چربی‌ها ضروری هستند. از آنجا که این ویتامین‌ها به آسانی در مدت زمان استرس فیزیکی – مانند مدت زمان ورزش و تمرین بدنی – آزاد می‌شوند، سوخت رسانی (تولید دوباره‌ی آنها) مهم است و می‌تواند در پشتیبانی متابولیک تاثیر داشته باشد.
مسلما، پایه و اساس هر برنامه‌ی کنترل وزن موفق،حفظ یک رژیم سالم و ورزش و تمرین بدنی کافی است. فوراور ترم ترکیبی قوی از عصاره‌های گیاهی و مواد مغذی را فراهم می‌کند تا به تامین انرژی و سوخت و ساز بدن کمک کند و از این طریق شما را در رسیدن به اهدافتان یاری می‌رساند.
اطـــــــلاعــــات تــــكــــــــميــــــــلي
ميزان مصرف 2 عدد قرص
تعداد موجود در هر ظرف 30
ميزان بر حسب مصرف
% ارزش روزانه
ویتامین ث (به صورت اسید آسکوربیک)
150mg
250%
ویتامین ب 1 (به صورت تیامین HCI)
1mg
67%
ویتامین ب 2 (به صورت ریبوفلاوین)
1.7 mg
100%
نیاسین (به صورت نیاسینامید)
10 mg
50%
ویتامین ب 6 ( به صورت پایریدوکسیدین HCI)
8mg
400%
ویتامین ب 12 (به صورت سیانوکوبالامین)
400mcg
100%
فلات ( به صورت فولیک اسید)
500 mcg
8.333%
اسید پاناتوتنیک (به صورت کلسیوم پاناتوتنات)
40 mg
400%
مخلوط اختصاصی فورِاوِر ترم
1114 mg
+
عصاره‌ی (برگ) چای سبز (Camellia sinensis)، عصاره‌ی دانه‌های گوآرانا، دانه‌های قهوه‌ی سبز (Coffearobusta) ،کتان تمشک‌ها Raspberry Ketones))
*ارزش روزانه بر مبناي رژيمي با ۲۰۰۰ كالري است
+ ارزش روزانه مشخص نشده‌است
دیگر مواد تشکیل دهنده: اسلایسیفاید میکروکریستالین سلولز، اسید سیتریک، کراسکارملوس سدیم، دکسترین، دکستروز، تری گلیسیرید با زنجیره‌ی متوسط، تری سدیم سیترات
طریقه‌ مصرف پیشنهادی
روزانه دو عدد قرص فورِاوِر ترم را مصرف کنید. می‌توانید یک قرص را صبح و قرص دیگر را با ناهار میل کنید، یا هر دو را صبح مصرف نمایید – هر روشی هم که برایتان مناسب‌تر است همان را انتخاب کنید. توصیه می‌شود که فورِاوِر ترم را به خاطر محتویات کافئین طبیعی که در آن موجود می‌باشد، بعد از ساعت 6 بعد از ظهر نخورید.

محتوی: 60 قرص


برچسب ها: مکمل لاغری فوراور ترم , Forever Therm ,

مشخصات فنی


فیلم محصولپرسش و پاسخ


ارسال پرسش جدید

نام :
ایمیل :
متن :
کد امنیتی : ریست تصویر