مشخصات اصلی


قیمت: 224000 تومان

معرفی اجمالی محصول

فوراِور لین، دو عنصر انقلابی را در خود گنجانده است که به کاهش جذب کالری های موجود در چربی ها و کربوهیدرات ها کمک می کنند. یکی از این دو عنصر، فیبری منحصر به فرد برای جذب چربی است که از گیاه کاکتوس (با نام علمیِ اوپونتیا فیکوس ایندیکا) به دست می آید.
نقد و بررسی
مشخصات فنی
فیلم محصول
پرسش و پاسخ

نقد و بررسی


مکمل کاهش و کنترل وزن فوراور لین Forever Lean

فوراِور لین، دو عنصر انقلابی را در خود گنجانده است که به کاهش جذب کالری های موجود در چربی ها و کربوهیدرات ها کمک می کنند. یکی از این دو عنصر، فیبری منحصر به فرد برای جذب چربی است که از گیاه کاکتوس (با نام علمیِ اوپونتیا فیکوس ایندیکا) به دست می آید. این گیاه با نام انجیر هندی یا انجیر هندی خاردار نیز شناخته می شود. تحقیقات نشان داده است که فیبرِ به دست آمده از این گیاه، در مقایسه با مشتقات سایر گیاهان، توانایی بسیار بالایی در خنثی کردن چربی ها دارد.
عنصر منحصر به فرد دیگر که در فوراِور لین گنجانده شده، پروتئینی ویژه است که از دانه های گیاه لوبیا چیتی (با نام علمی فاسیلوس وولگاریس) به دست آمده است. این پروتئین منحصر به فرد، با ممانعت از فعالیت آنزیم هایی که نشاسته را به قند تبدیل می کنند، جذب قند در روده کوچک را کند می نماید.
ترکیب این دو عنصر مهم، می تواند به شما کمک کند تا راحت تر به وزن ایده آل و مطلوب تان برسید؛ چرا که این محصول، عملا مانع جذب برخی از چربی ها و کالری های هضم شده در بدن تان می شود.
سومین عنصر مهم و تاثیرگذاری که در فوراِور لین گنجانده شده، تری کلورید کروم است. کروم، یک ماده مغذی معدنی است که با ایفای نقش هم­فاکتورِ جی تی اف (فاکتور مقاوم گلوکز) توانایی طبیعی بدن در تنظیم قند خون را افزایش می دهد. این عنصر، به ویژه برای سوخت و ساز طبیعی بدن از اهمیت فراوانی برخوردار است.
با این حال، جهت به حداکثر رساندن تاثیر این مکمل، باید به یاد داشته باشید که رژیم غذایی سالم و انجام ورزش منظم، اهمیتی چشمگیر در کنترل رژیم مربوط به وزن تان داشته و تنها از این راه است که می توانید به وزن دلخواه خود رسیده و آن را حفظ کنید.
طـــــــلاعــــات تــــكــــــــميــــــــلي
ميزان مصرف ۴ كپسول
محتوي بسته به اندازه مصرف ۳۰ وعده
ميزان بر حسب هر كپسول
% ارزش روزانه
كربوهيدرات كل
1 g
<1%*
فيبر رژيمي
1 g
4%*
كلسيم (تري كلوريد كروم)
120 mcg
100%
پودر عصاره برگ انجير هندي (اوپونتيا فيكوس اينديكا)
1050 mg
پودر عصاره لوبيا چيتي (فاسيلوس وولگاريس)
445 mg
* ارزش روزانه بر مبناي رژيمي با ۲۰۰۰ كالري است
ارزش روزانه ثابت نيست
ساير تركيبات: سلولز ميكرو كريستالين، هيدروكسي پروپيل متيل سلولوز، آب، اسيد استيريك، كراس كارملوس سديم، دي اكسيد سيليكون، صمغ ژلان و استيات پتاسيم
روش استفاده: قبل از صرف غذا يا ميان وعده، يك كپسول را به همراه آب ميل نماييد. روزانه تا سقف چهار كپسول مصرف كنيد.
مانع جذب كالري هاي موجود در چربي ها و كربو هيدرات ها مي شود.
كرومِ موجود در اين محصول به تنظيم قند خون جهت سوخت و ساز سالم بدن كمك مي كند.
به طور موقت مانع جذب كالري قندها در بدن مي شود.

محتوی: ۱۲۰ كپسول


برچسب ها: مکمل کاهش و کنترل وزن فوراور لین , Forever Lean ,

مشخصات فنی


فیلم محصولپرسش و پاسخ


ارسال پرسش جدید

نام :
ایمیل :
متن :
کد امنیتی : ریست تصویر