مشخصات اصلی


کد محصول376L
کشور مبدا برندایالات متحدهٔ آمریکا
محتوا120 قرص
قیمت: 170000 تومان

معرفی اجمالی محصول

حاوى روغن ماهى، كالامارى (هشت پا) و روغن زيتون؛ كاهش كلسترول و فشار خون، بهبود بيماريهاى قلبى، دردهاى مفاصل، آرتروز، سرطان پستان، پروستات، تخمدان، MS
نقد و بررسی
مشخصات فنی
فیلم محصول
پرسش و پاسخ

نقد و بررسی


فوراور آركتيو سي: سوپر امگا ۳ ماهي طبيعي و روغن كالاماري و روغن زيتون
Forever Arctic Sea

فوراور آركتيو سی محصولی جديد و ارتقا يافته است كه حاوی تركيبی منحصر به فرد از روغن كالاماری (سرشار از دي­اچ­ای يا همان دوکوساهگزائنوئيک اسيد)، امگای ۳ تصفيه شده از روغن ماهی و روغن زيتون است. اين تركيب منحصر به فرد، در انحصار كمپانی فوراور ليوينگ قرار دارد و مصرف آن نه تنها ۳۳ درصد دي­اچ­ای بيشتر به بدن می رساند، بلكه تعادلی عالی بين دي­اچ­ای و اي­پي­ای برقرار می سازد تا به سلامتی بهينه بدن كمک كند.

ميزان حياتی امگا ۳: تعادل امگا ۶
وقتی بحث امگاها مطرح می شود، تعادل مهمی بين اين عناصر وجود دارد كه اكثر مردم درک درستی از آن ندارند. از نظر تاريخی، رژيم های غذايی متعادل دارای نسبت يک به يک بين امگاها بوده اند و اين ميزان می توانسته تا نسبت يک به چهار بين دي­اچ­ای و اي­پي­ای در نوسان باشد. اما متاسفانه بسياری از رژيم ها حاوی ميزان ناسالمی از امگا ۶ است كه به دليل مصرف غذاهای سرخ شده، روغن های گياهی، كره های مصنوعی، چربی های حيوانی و ديگر مواد و فرآيندهای مدرن غذايی وارد بدن می شوند. بعلاوه، در بسياری از رژيم های غذايی، مصرف ماهی و امگا ۳ جای چندانی ندارند و همين امر سبب عدم تعادل بين اين دو امگا شده و اين نسبت را حتی گاه تا ميزان يک به سی می رساند! بهترين راه برای بازگرداندن اين نسبت، آن است كه ميزان مصرف امگا سه را افزايش داده و ميزان مصرف امگا ۶ را كاهش دهيم.
فوراور آركتيو سی نه تنها ميزان كل امگا ۳ مورد نياز بدن را افزايش می دهد بلكه ميزان دي­اچ­ای را نيز به طرز چشمگيری افزايش می دهد. دي­اچ­ای امگا ۳ را به طور طبيعی می توان در تمام بدن يافت. بيشترين ميزان امگا ۳ در مغز، چشم ها و قلب يافت می شود. همان طور كه كلسيم در شكل گيری و استحكام استخوان ها نقش دارد، دي­اچ­ای نيز در تقويت و عملكرد مغز، شبكيه چشم، قلب و ساير اندام های سيستم عصبی نقش ايفا می كنند. بعلاوه، مصرف دي­اچ­ای، ريسک زوال ذهن همراه با پير شدن افراد را كاهش می دهد. هيچ اسيد چربی ديگری چنين تاثيری بر بدن ندارد.


ساير مواد تشكيل دهنده:
روغن ماهی طبيعی، روغن كالاماری، ژلاتين، روغن زيتون، گليسيرين، آب تصفيه شده، روغن ليمو شيرين (طعم دهنده طبيعی)، روغن ليموترش (طعم دهنده طبيعی) و دی آلفا توكوفرول. حاوی ماهی (ماهی كولی (مروارید ماهی)، سالمون).

ضريب متعارف استفاده از امگا سه برابر با رژيم كامل غذاهای دريايی.
استفاده از طعم دهنده های طبيعی مركبات جهت خوشبو شدن و به حداقل رساندن طعم ماهی.
تهيه شده از منابع سازگار با اقيانوس ها.
منبعی خالص از ایپیای و دیاچای.

روش مصرف:
روزی سه بار، هر بار دو كپسول به همراه غذا به عنوان مكمل غذايی.


برچسب ها: مکمل غذایی امگا۳-امگا۹ , Arctic Sea Omega ,

مشخصات فنی


فیلم محصولپرسش و پاسخ


ارسال پرسش جدید

نام :
ایمیل :
متن :
کد امنیتی : ریست تصویر