مشخصات اصلی


کد محصول374L
کشور مبدا برندایالات متحدهٔ آمریکا
محتوا60 قرص
قیمت: 161000 تومان

معرفی اجمالی محصول

تركيب ويتامينها، مواد معدنى، آنتى اكسيدانهاى گياهى و تركيبات انحصارى مورد نياز آقايان، سلامت دستگاه دفع ادرار مثانه، بسيار مفيد براى مشكلات پروستات
نقد و بررسی
مشخصات فنی
فیلم محصول
پرسش و پاسخ

نقد و بررسی


ويتوليز: مكمل انرژی زای مردان

مهم نيست چقدر از عمرتان گذشته باشد. دير يا زود پروستات تبديل به مساله مهمی برای همه مردان می شود. مكمل انرژی زای ويتوليز دارای تمام نيروهايی است كه محصول قبلی اين شركت، يعنی فورور پرو ۶ ارايه می كرد، با اين تفاوت كه اين محصول جديد، حاوی مواد گياهی است و بواسطه برخورداری از اين مواد غذايی گياهی، نيرويی فراوان به مردان می بخشد.
ويتوليز اگر با يک رژيم غذايی سالم و ورزش های روزانه همراه شود می تواند گزينه ای طبيعی و عالی برای سلامت پروستات در مردان باشد. اين فرمول منحصر به فرد و كامل، تركيبی تاثيرگذار از مواد گياهی، ويتامين ها، مواد معدنی، و آنتی اكسيدان هايی است كه روی هم رفته، به حفظ سلامتی دستگاه دفع ادرار كمک می كنند. سلامت مثانه را تضمين می نمايند و به حفظ سلامتی پروستات می انجامند.

تركيب گياهی منحصر به فرد:
ويتوليز دارای تركيب گياهی منحصر به فردی است كه شامل هسته كدو تنبل، پيژيوم و نخل اره­ای می شود. هر يک از اين مواد گياهی، قرن هاست كه برای سلامتی پروستات مورد استفاده قرار گرفته است.

تركيب غذايی منحصر به فرد:
افزون بر مواد گياهی، ويتوليز دارای تركيبی از مواد غذايی نيز هست كه به منظور افزايش سلامت مردان و بهبود عملكرد پروستات با هم تركيب شده اند. ويتامين های ث، د، ای، و ب۶ همگی در بهبود سلامت پروستات نقش مهمی ايفا می كنند. اين ويتامين ها با مواد معدنی مهمی چون سلنيوم و زينک تركيب شده اند. اين مواد معدنی نيز نقش مهمی در حفظ و بهبود سلامت پروستات دارند. بعلاوه، كورستين و ليكوپن نيز به اين تركيب اضافه شده اند تا تعادل لازم بين مواد غذايی مذكور را برقرار نموده و سلامت پروستات را به بهترين نحو ممكن تضمين كنند.

جديد و بهبود يافته:
در محصول قبلی اين شركت كه فورور پرو ۶ نام داشت، ويتامين ای، سلنيوم و ليكوپن با هم تركيب شده بودند. در اين محصول جديد، ويتامين ث، ويتامين د و ويتامين ب۶ نيز به تركيب مذكور افزوده شده اند. ويتامين هاي ث، د و ب۶ نقش مهمی در سلامت پروستات داشته و وجودشان برای توليد هورمون ها ضروری است.

ساير مواد تشكيل دهنده:
ژلاتين، گليسيرين، آب تصفيه شده، موم، لسيتين سويا، و عصاره خرنوب.


تركيبی منحصر به فرد حاوی نخل اره ای، پيژيوم، و هسته كدو.
ايجاد تعادل در مواد غذايی برای حفاظت از پروستات.
تامين پليفنول های مورد نياز، برابر با مصرف يک انار كامل.
ویتولیز اگر با یک رژیم غذایی سالم و ورزش های روزانه همراه شود، می تواند گزینه ای طبیعی و عالی برای سلامت پروستات در مردان باشد. این فرمول منحصر به فرد و کامل، ترکیبی تاثیرگذار از مواد گیاهی، ویتامین ها، مواد معدنی و آنتی اکسیدان هایی است که روی هم رفته، به حفظ سلامتی دستگاه دفع ادرار کمک می کنند، سلامت مثانه را تضمین می نمایند و به حفظ سلامتی پروستات می انجامند.
این محصول منحصر به فرد ترکیب بسیار موثر ویتامین ها، گیاهان مقوی، مواد معدنی و آنتی اکسیدان ها برای کمک به جریان ادرار طبیعی، بهبود عملکرد بیضه ها و بهداشت پروستات است.

ترکیبات دیگر:
ویتامین E، ویتامین D، ویتامین C، ویتامین B6، روی، سلنیوم، لیکوپن، کورستین و …

روش مصرف:
دو كپسول در روز به عنوان مكمل غذايی.


برچسب ها: مکمل انرژی زای مردان ویتولیز , Vitolize Men’s ,

مشخصات فنی


فیلم محصولپرسش و پاسخ


ارسال پرسش جدید

نام :
ایمیل :
متن :
کد امنیتی : ریست تصویر