مشخصات اصلی


کد محصول375L
کشور مبدا برندایالات متحدهٔ آمریکا
محتوا120 قرص
قیمت: 170000 تومان

معرفی اجمالی محصول

تنظيم هورمونهاى زنانه، رفع مشكلات قاعدگى و گر گرفتگى دوران يائسگى، تقويت دستگاه دفع ادرار، سرشار از آنتى اكسيدان، مواد معدنى و تركيب انحصارى
نقد و بررسی
مشخصات فنی
فیلم محصول
پرسش و پاسخ

نقد و بررسی


ويتوليز: مكمل انرژی زای زنان

رنج بردن از سندروم قبل از قاعدگی، يائسگی، يا ضعف دستگاه ادراری، همگی ناشی از تغييرات هورمونی يا تغييرات حاصل از مصرف مواد غذايی خاصی هستند. تركيب طبيعی مواد معدنی، مواد گياهی، و ميوه های سرشار از آنتی اكسيدان در «مكمل انرژی زای زنان ويتوليز» دقيقا با هدف رفع نيازهای بدن زنان تهيه و ارايه شده است.

تركيب گياهی منحصر به فرد:
ويتوليز حاوی تركيبی منحصر به فرد از موادی گياهی است. اين مواد گياهی عبارت اند از پودر سيب، گل ساعت، و شيذاندرا بری. هر يک از اين مواد گياهی قرن هاست برای برقراری تعادل هرمونی و حفظ سلامتی عمومی زنان مورد استفاده قرار گرفته اند. اين مواد گياهی طی فرايندی منحصر به فرد، با پودر كرنبری (كه خواص گياهی آن به صورت علمی اثبات شده است) تركيب شده اند تا خواص طبيعی محصول را به حداكثر برسانند. فرايند مذكور مبتنی بر فناوری جديدی است كه در انحصار اين كمپانی قرار دارد و مانع از بين رفتن خواص كرنبری توسط اسيد گاستريک معده می شود و از اين رو می تواند مواد غذايی مورد نياز را بدون آن كه توسط معده و روده دفع شود جذب بدن نمايد.

تركيب غذايی منحصر به فرد:
افزون بر مواد گياهی فوق الذكر، ويتوليز حاوی تركيبی از مواد غذايی است كه به شيوه ای منحصر به فرد با هم تركيب شده اند تا سبب ايجاد تعادل در هورمون های زنان و ارتقای سلامتی آنان شوند. منيزيم، ويتامين ث و ويتامين ب، همگی برای توليد هورمون در بدن ضروری هستند اما اين مواد غذايی ضروری، به راحتی بر اثر استرس و مصرف داروهايی چون داروهای پيشگيری از بارداری، يا درمان های تغيير هورمونی، از بين می روند. اين ويتامين ها طبق فرمول های انحصاری، با آهن و كلسيم كه دو ماده حياتی برای سلامت قلب و عروق و استخوان های زنان هستند تركيب شده اند. تركيب اين مواد غذايی، كاملا كنترل شده و متعادل است و می تواند به سلامتی زنان كمک شايانی نمايد.

ساير مواد تشكيل دهنده:
سلولز ميكروكريستالين، هيدروكسی پروپيل متيل سلولز، اسيد ايستيريک، سديم كراسكارملوس، دی اكسيد سليكون، استارات منيزيم، كربوكسيمتيل سلولز سيدم، دكستيرين، دكستروز، تری گليسيرين متوسط، سيترات تری سديم.


تركيبی منحصر به فرد حاوی پودر سيب، گل ساعت، و شيساندرابری.
ايجاد تعادل در هورمون ها.
طراحی خاص بر حسب نيازهای ذهنی بانوان.
برخورداری از حق انحصار و تاييدیه بالينی اثرات پودر كرنبری.
همچنین ویتامین های C و B و منیزیم که در زمینه تولید هورمون و کنترل استرس مفید می باشند و همینطور وجود آهن و کلسیم که دو عنصر حیاتی برای قلب و عروق در بانوان می باشد، این محصول را به یک پشتیبان کامل برای زنان تبدیل می کند.

ترکیبات:
ویتامین های C , D , E , Folic Acid , B12, کلسیم ، آهن ، منیزیم

روش مصرف:
روزی دو بار، هر بار دو قرص به عنوان مكمل غذايی.


برچسب ها: مکمل انرژی زای زنان ویتولیز , Vitolize Women’s ,

مشخصات فنی


فیلم محصولپرسش و پاسخ


ارسال پرسش جدید

نام :
ایمیل :
متن :
کد امنیتی : ریست تصویر