مشخصات اصلی


کد محصول206L
کشور مبدا برندایالات متحدهٔ آمریکا
محتوا90 قرص
قیمت: 129000 تومان

معرفی اجمالی محصول

صد در صد جلوگيرى از پوكى استخوان، حاوى 1000 ميلى گرم كلسيم با قابليت جذب بالا، همراه با ويتامين D و منيزيم با خلوص بسيار بالا
نقد و بررسی
مشخصات فنی
فیلم محصول
پرسش و پاسخ

نقد و بررسی


فوراور كلسيم
Forever Calcium

علم نشان داده است كه هر چه پيرتر می شويم، توانايی جذب كلسيم در بدن ما كاهش می يابد. در واقع، برخی گزارش های علمی نشان می دهند كه توانايی ما در جذب كلسيم از طريق رژيم غذايی، در طول عمرمان از كودكی تا بزرگسالی ۶۰ درصد كاهش می يابد. پس برای داشتن استخوان ها و دندان هايی سالم چه بايد بكنيم؟ فوراور كلسيم كه محصولی جديد و ارتقا يافته است، مقادير مورد نياز كلسيم، منيزيم، زينک، منگنز، مس و ويتامين های ث و د را تامين می كند تا به حفظ ساختار و عملكرد سالم استخوان ها كمک نمايد.
بی شک فعاليت های همه افراد در طول روز، وابسته به داشتن بدنی سالم است، و اين سلامت بدنی، فرآيندی از درون به بيرون است. شكل جديد كلسيم فوراور، يعنی دی كلسيم مالات، بويژه برای ارتقای ساختار و عملكرد بهينه استخوان ها تاثير فراوانی دارد زيرا برای مدتی طولانی تر در جريان خون باقی می ماند و تعادل پي­هاش خون در معده را بر هم نمی زند. بعلاوه، تركيب معدنی و منحصر به فرد اين كمپانی، كوچک تر و قابل جذب تر از تمام فرمول های قبلی است.
كلسيم جديد و ارتقا يافته فوراور، از فرم های برتر كلسيم و ساير مواد معدنی انحصاری كه از عملكرد بسيار بالايی برخوردار هستند استفاده می كند تا مصرف كنندگان اطمينان يابند كه حداكثر كلسيم و ساير مواد معدنی مورد نياز بدن شان جذب شده است. برای مبارزه با كاهش جذب كلسيم در بدن (كه معلول طبيعی پيری است)، بايد به مكمل غذايی كامل و فراگيری متوسل شد كه از بدن در برابر پوكی استخوان محافظت نمايد. فوراور كلسيم مي تواند به شما اطمينان دهد كه با كيفيت ترين مواد را برای حفظ سلامتی تان در اختيارتان قرار مي دهد.

ساير تركيبات:
ميكرو كريستالين سلولز تصفيه شده، كروس كارملوس سديم، اسيد سيتريك، سديم كربوكسي اتيل سلولوز، دكستيرين، طعم دهنده هاي طبيعي، دكستروس، تري گليسريدهاي زنجيره متوسط، سيترات سديم


ميزان مصرف پيشنهادی:
سه تا چهار در قرص به همراه آب.
فرمول سيترات كلسيم در تركيب با ويتامين د و منيزيم.
سهولت هضم و جذب در بدن.
مصرف روزانه، ۱۰۰ درصد كلسيم مورد نياز بدن را تامين می كند.
مقادير مورد نياز كلسيم، منيزيم، زينک، منگنز، مس و ويتامين های ث و د را تامين می كند.
شما را نسبت به حداكثر تامين و جذب كلسيم و ساير مواد معدنی مطمئن می سازد.

روش مصرف:
روزانه ۳ الی ۴ عدد به همراه آب مصرف شود.


برچسب ها: مکمل غذایی کلسیم , Forever Calcium ,

مشخصات فنی


فیلم محصولپرسش و پاسخ


ارسال پرسش جدید

نام :
ایمیل :
متن :
کد امنیتی : ریست تصویر