مشخصات اصلی


کد محصول354L
کشور مبدا برندایالات متحدهٔ آمریکا
محتوا120 قرص
قیمت: 89570 تومان

معرفی اجمالی محصول

حاوى ويتامين و مواد معدنى گياهى و سبزيجات خامى نظير: پودر فلفل قرمز، گوجه فرنگى، انار، توت فرنگى، كرن برى، منگوستين، زغال اخته، بروكلى، اسفناج، آكاى، كلم، چغندر، هويج، كدو تنبل، انگور، سيب، آكرولا، گل كلم، پياز
نقد و بررسی
مشخصات فنی
فیلم محصول
پرسش و پاسخ

نقد و بررسی


فوراور كيدز
Forever Kids

با مولتی ويتاوين های جويدنی فوراور كيدز، روزانه تمام مواد غذايی مورد نياز كودكان تان را برای شان تامين كنيد. اين مولتی ويتامين های خوشمزه ويتامين ها، مواد معدنی، آهن و مغذي­های گياهی ضروری و مورد نياز بدن كودكان در حال رشد و بزرگسالان را تامين می كند.
عنصر تازه ای كه به فوراور كيدز اضافه شده است آهن است زيرا آهن نقش مهمی در تقويت سيستم ايمنی و رشد شناختی كودكان دارد. آهن كه عموم مردم از فقر آن رنج می برند، به بهبود سلامتی كل بدن كمک می كند. از سوی ديگر، مغذي­های گياهی، مواد غذايی گياهی و مطلوبی هستند كه در سبزيجات و ميوه جات يافت می شوند. فرمول جديد و ارتقا يافته ی فوراور كيدز حاوی مغذی های گياهی متعددی است كه از ميوه ها و سبزيجات تازه به دست آمده است. نتيجه اين تركيب، مولتی ويتامينی است كه طعمی عالی دارد و تمام مكمل هايی كه محصولات فوراور ليوينگ ارائه می كنند را پوشش می دهد.
اين محصول كه بدون استفاده از رنگ های مصنوعی يا مواد نگهدارنده تهيه شده است، بر مبنای مواد مغذی گياهی ساخته شده و از مواد غذايی مفيد و متعددی چون هويج، چغندر، بروكلی، اسفناج، سيب، گوجه فرنگی و توت فرنگی به دست آمده است.
مطمئنا شما و فرزندان تان شيفته طعم طبيعی و انگور مانند اين محصول خواهيد شد.


فاقد مواد نگهدارنده و رنگ های مصنوعی.
جويدنی.
مواد غذايی به دست آمده از بهترين ميوه ها و سبزيجات خامي چون بروكلی، اسفناج، چغندر و هويج.

موارد مصرف:
جهت تأمین نیاز روزانه کودکان به مواد مغذی.
جبران کمبود ویتامین های حیاتی، مواد معدنی و مواد مغذی گیاهی Phytonutrients در کودکان.
Phytonutrients یک مکمل غذایی با منشأ گیاهی است که از سبزیجات خامی نظیر کلم، گل کلم، اسفناج، هویج، میوه کرنبری، گوجه فرنگی و مرکبات گرفته می شود.
با رنگ، شکل و مزه دلخواه کودکان، جهت استفاده کودکان ۲ ساله و بالاتر.
فاقد شکر، رنگ و مواد نگهدارنده مصنوعی.

روش مصرف:
برای بزرگسالان و کودکان بالای ۴ سال روزانه ۴ عدد مانند مکمل های غذایی و برای کودکان بین ۲ تا ۴ سال روزانه ۲ عدد تحت نظارت والدین به صورت جویدنی مصرف شود.

توجه:
مصرف بیش از حد محصولات دارای آهن می تواند منجر به مسمومیت مهلک در کودکان زیر ۶ سال گردد. این محصول را دور از دسترس کودکان قرار دهید. در صورت مصرف بیش از حد، بلافاصله با پزشک یا مرکز کنترل مسمومیت ها تماس بگیرید.


برچسب ها: مولتی ویتامین کودکان , Forever Kids ,

مشخصات فنی


فیلم محصولپرسش و پاسخ


ارسال پرسش جدید

نام :
ایمیل :
متن :
کد امنیتی : ریست تصویر