مشخصات اصلی


قیمت: 90000 تومان

معرفی اجمالی محصول

سرخارگل گياهي است كه ريشه اي كهن در فرهنگ بوميان آمريكاي شمالي دارد. اين بوميان، سرخارگل را بيش از هر گياهي ديگر استفاده مي كردند و اعتقاد داشتند كه در فصل زمستان، سبب حفظ سلامتي شان مي شود.
نقد و بررسی
مشخصات فنی
فیلم محصول
پرسش و پاسخ

نقد و بررسی


فورِوِر اکيناشيا سوپريم
(Forever Echinacea Supreme)

سرخارگل گياهي است كه ريشه اي كهن در فرهنگ بوميان آمريكاي شمالي دارد. اين بوميان، سرخارگل را بيش از هر گياهي ديگر استفاده مي كردند و اعتقاد داشتند كه در فصل زمستان، سبب حفظ سلامتي شان مي شود. بعلاوه، اين بوميان از ريشه اين گياه به عنوان مرهم زخم استفاده مي كردند، آن را براي شستشوي دهان خود مصرف مي كردند، و جوشانده ريشه اين گياه را نيز مانند چاي مي نوشيدند. مصرف اين گياه تا دهه ۱۹۴۰ ميلادي در آمريكا رواج داشت. اروپاييان كه اين گياه را در دهه ۱۹۳۰ كشف كرده بودند هنوز نيز آن را مصرف مي كنند.
گياه شناسان به خاطر شباهت ظاهري اش به جوجه تيغي، نام آن را سرخار ناميده اند. اين گياه به صورت خودرو در ايالت هاي غربي آمريكا، از پنوسيلوانيا تا كانزاس و تا شمال تگزاس مي رويد. صدها تحقيق علمي ثابت كرده اند كه سرخارگل مي تواند سبب افزايش ايمني بدن مي شود.
محققان در سال هاي اخير، مكانيسم عملكرد اين گياه را كشف كرده اند. يكي از اصلي ترين مكانيسم هاي دفاعي بدن، از ماده اي ژلاتيني مانند ساخته شده است كه اسيد هيالورونيك ناميده مي شود. اسيد هيالورونيك بين سلول هاي بافتي قرار مي گيرد و اين سلول ها را مانند سيمان به هم مي چسباند. آنزيمي به نام هيالورونيداس وجود دارد كه به اسيد هيالورونيك حمله مي كند. البته شيوه اين حمله هنوز براي دانشمندان مشخص نشده است. وقتي كه اين حمله صورت مي گيرد، اسيد هيالورونيك خاصيت ژلاتيني و چسبندگي خود را از دست مي دهد و اثرگذاريِ اش در اتصال سلول ها به يكديگر كاهش مي يابد. اگر آنزيم مذكور چسبندگيِ اسيد هيالورونيك را از بين ببرد، ايمني بدن دچار آسيب مي شود. تحقيقات نشان داده است كه سرخارگل مانع از بين رفتن اسيد هيالورونيك توسط آنزيم هيالورونيداس مي شود.
فورِوِر اچيناشيا سوپريم حاوي بهترين سرخارگل هاست كه با عصاره دانه انگور و گلدن سيل تركيب شده است تا تاثيرگذاري اين محصول به حداكثر برسد.
اطـــــــلاعــــات تــــكــــــــميــــــــلي
ميزان مصرف 2 قرص
ميزان بر حسب مصرف
تركيب انحصاري
500 mg
سرخارگل پورپوري (كل بوته)
*
سرخارگل آنگوستيفوليا (ريشه)
*
ريشه گلدن سيل (ريشه)
300 mg*
عصاره دانه انگور
100 mg*
منيزيم (اكسيد منيزيم)
100%
* ارزش روزانه ثابت نيست

ساير مواد تشكيل دهنده: سلولز، اسيد استيريك، منيزيوم استارات، كراسكارملوس سديم، دي اكسيد سيليكون، هيدروكسي پروپيل متيل سلولز

محتوي 60 قرص

ميزان مصرف پيشنهادي:
هر وعده يك قرص، روزي دو وعده. براي رسيدن به بهترين نتيجه، پس از ۴ تا 8 هفته مصرف اين مكمل غذايي، دو هفته وقفه ايجاد كنيد و سپس دوباره مصرف آن را از سر بگيريد
· به تقويت سيستم ايمني بدن كمك مي كند.
· حاوي عصاره گلدن سيل و عصاره دانه انگور است.
· تركيبي نيروزاست.
ترکیبات اصلی: گیاه Echinacea purpurea ، ریشه گیاه Echinacea angustifolia ، ریشه Goldenseal ، عصاره دانه انگور
موارد مصرف:
• اکیناسه Echinacea یا سرخارگل یک گیاه خاردار است ، تحقیقات علمی نشان داده که این گیاه، فعالیت های سیستم ایمنی بدن را بهبود می بخشد و به حفظ سلامتی و تندرستی بدن کمک می کند.
• یکی از مکانیسم های دفاعی بدن از طریق ماده ژل مانندی به نام HyaluronicAcid)HA) انجام می شود که در بافتها، سلولها را به هم می چسباند. آنزیمی به نام hyaluronidase وجود دارد که HA را مورد حمله قرار داده و چسبندگی آنرا به سرعت کاهش می دهد. در این صورت مکانیسم های دفاعی بدن دچار اختلال می شوند. گیاه Echinacea مانع فعالیت مخرب این آنزیم روی HA می شود.

محتوی: 60 قرص


برچسب ها: مکمل غذایی سرخارگل , Forever Echinacea Supreme ,

مشخصات فنی


فیلم محصولپرسش و پاسخ


ارسال پرسش جدید

نام :
ایمیل :
متن :
کد امنیتی : ریست تصویر