مشخصات اصلی


قیمت: 93000 تومان

معرفی اجمالی محصول

مدت هاي مديدي است كه مصرف روزانه ويتامين ث براي ما تداعي­گر سلامتي است. اكنون علم توانسته است فهرست تمام مزاياي استفاده از اين ويتامين كه معروف ترينِ ويتامين هاست را در اختيارمان قرار دهد.
نقد و بررسی
مشخصات فنی
فیلم محصول
پرسش و پاسخ

نقد و بررسی


مکمل ویتامین ث Absorbent-C
فورِوِر اَبزوربِنت- ث
(Forever Absorbent-C)

مدت هاي مديدي است كه مصرف روزانه ويتامين ث براي ما تداعي­گر سلامتي است. اكنون علم توانسته است فهرست تمام مزاياي استفاده از اين ويتامين كه معروف ترينِ ويتامين هاست را در اختيارمان قرار دهد:
ويتامين ث سرشار از آنتي اكسيدان است و بخش مهمي از سيستم دفاعي بدن مان در برابر تاثيرات مضر راديكال هاي آزاد را شكل مي دهد
ويتامين ث مكملي بسيار مفيد براي پوست است زيرا سبب شكل گيري كلاژن هاي بين سلولي مي شود.
ويتامين ث عنصري ضروري براي حفظ سلامتي بافت هاي همبند است.
ويتامين ث مايعي حل پذير است و از بدن ترشح مي شود. از آنجا كه انسان نيز از جمله معدود پستانداراني است كه قادر نيستند خود، ويتامين ث مورد نيازشان را توليد كنند، لاجرم بايد آن را از محل غذاها، نوشيدني ها، و مكمل هايي همچون فورِوِر ابزوربنت- ث تامين نمايند.
نياز بدن انسان به ميزان كافي ويتامين ث كاملا مشهود و آشكار است. علم نشان داده است كه هر يك نخ سيگار، ۲۵ ميلي گرم از ويتامين ث بدن را از بين مي برد. استرس، مصرف داروها، و عوامل محيطي نيز ميزان فراواني از ويتامين ث بدن را كاهش مي دهد. كمبود ويتامين ث در بدن مي تواند منجر به پارگي مويرگ ها و خونريزي لثه مي شود.
فورِوِر ابزوربنت- ث كه حاوي سبوس جو است، يك مكمل غذايي بسيار عالي به شمار مي رود. اين محصول، دو ماده غذايي حياتي را در هم آميخته است. تركيب ماتريسي اين محصول، بسيار منحصر به فرد بوده و سبب شده كه استفاده از هر يك قرصِ اين محصول، ۵۰۰ ميلي گرم سبوس جو و ۶۰ ميلي گرم ويتامين ث را به بدن برساند.
براي داشتن جسمي سالم، مصرف روزانه فورِوِر ابزوربنت- ث اكيدا توصيه مي شود.
نیاز بدن انسان به میزان کافی ویتامین ث کاملا مشهود و آشکار است. علم نشان داده است که هر یک نخ سیگار، ۲۵ میلی گرم از ویتامین ث بدن را از بین می برد. استرس، مصرف داروها و عوامل محیطی نیز میزان فراوانی از ویتامین ث بدن را کاهش می دهد. کمبود ویتامین ث در بدن می تواند منجر به پارگی مویرگ ها و خونریزی لثه می شود.
اطـــــــلاعــــات تــــكــــــــميــــــــلي
ميزان مصرف ۱ قرص
% ارزش روزانه براي كودكان زير ۴ سال
% ارزش روزانه براي افراد بالاي ۴ سال
كالري ها
5
مقدار كل كربوهيدرات
1g
<1%*
ويتامين ث
60 mg
150%
100%
ارزش روزانه بر مبناي رژيمي با ۲۰۰۰ كالري است
ارزش روزانه ثابت نيست
ساير مواد تشكيل دهنده: سبوس طبيعي جو، پودر سوربيتول، عسل، عسل، اسيد اسكوربيك، طعم دهنده طبيعي پرتقال، بيوفلاونوئيدهاي مركبات، پودر ميوه انبه، و دي اكسيد سيليكون
· سرشار از آنتي اكسيدان
· باعث ارتقاي سلامت پوست مي شود.
محتوي ۱00 قرص
(هر قرص حاوي ۶۰ ميلي گرم ويتامين ث)
ميزان مصرف پيشنهادي:
روزي سه وعده، هر وعده يك قرص به عنوان مكمل رژيم غذايي
· سبوس جو به جذب ويتامين ث كمك مي كند.

موارد مصرف:
• یک آنتی اکسیدان قوی و بسیار مؤثر برای ساختن بخشی از سیستم ایمنی بدن در برابر اثرات مضر رادیکالهای آزاد، عامل مهم در بازسازی کلاژن در پوست، استخوان، عضلات و دندانها، کمک به بدن در جذب آهن
• ویتامین C حلال در آب است و از بدن دفع می شود، از طرفی مصرف سیگار، استرس، داروها، خونریزی های لثه و عوامل محیطی مقدار زیادی از ویتامین C بدن را از بین می برند. لذا باید آنرا از طریق غذا، نوشیدنی ها یا مکمل های غذایی تأمین کرد.
• یک مکمل غذایی مهم، با کیفیت و توان بالا حاوی ۶۰ میلی گرم ویتامین C و ۵۰۰ میلی گرم سبوس جو دو سر (مؤثر در تنظیم کلسترول خون) در هر قرص
• قابلیت نفوذپذیری و جذب بالا (تضمین جذب کل ۶۰ میلی گرم ویتامین C از هر قرص)

محتوی: ۱۰۰ قرص

روش مصرف: روزانه ۳ بار هر بار ۱ عدد قرص مصرف شود.


برچسب ها: مکمل ویتامین ث , Absorbent-C ,

مشخصات فنی


فیلم محصولپرسش و پاسخ


ارسال پرسش جدید

نام :
ایمیل :
متن :
کد امنیتی : ریست تصویر