مشخصات اصلی


کد محصول196
کشور مبدا برندایالات متحدهٔ آمریکا
محتوا1 لیتر
قیمت: 192000 تومان

معرفی اجمالی محصول

گلوكزامين سولفات و كندراتين گياهى و مواد موثر در درمان آرتروز، روماتيسم، ديسك كمر و گردن، پوكى استخوان، دردهاى مفصلى و...
نقد و بررسی
مشخصات فنی
فیلم محصول
پرسش و پاسخ

نقد و بررسی


فوراور فریدم آلوئه ورا را با مواد دیگری ترکیب کرده است که همگی این مواد برای حفظ سلامت و کار کرد صحیح و سالم مفصل ها و نیروی حرکتی انسان مفید هستند. این محصول دارای فرمولی با طعم پرتقال است. ما دو عنصر مهم یعنی فسفات گلوکوزامین و سولفات کندرویتین که عناصر طبیعی و مفید برای سلامت مفاصل هستند را گرفته و آن را با ژل آلوئه ورای خود ترکیب کرده ایم.
حاوی ژل ۱۰۰% طبیعی آلوئه ورا و مواد مفید برای تقویت و سلامتی مفاصل شامل:
۱- سولفات گلوکزامین Glucosamine Sulfate ماده ای است که به طور طبیعی در بدن یافت می شود و نقش مهمی در تشکیل و بازسازی غضروف، جلوگیری از بیماریهای مفصلی، محافظت از مفصل ها و تاندون ها و کاهش التهاب در تاندون ها، غضروف و بافت های نرم را بر عهده دارد، مصرف این ماده موجب بهبودی کامل افراد مبتلا به بیماریهای مفصلی یا حداقل منجر به کاهش درد، تحرک بیشتر و پیشگیری از ناراحتی های بعدی می گردد چرا که نقش کلیدی در بهبود غضروف و ساختار مفصل ها ایفا می کند.
۲- سولفات کندراتین Chondroitin Sulfate ماده طبیعی که موجب بهبود کارکرد غضروف می شود و از متداولترین مکمل های غذایی جهت درمان بیماریهای مفصلی می باشد، این ماده از مولکولهای بزرگی تشکیل یافته، به همین دلیل درصد جذب آن توسط بدن در سطح پایینی قرار دارد اما با وجود ژل آلوئه ورا در این نوشیدنی به عنوان حامل، میزان جذب آن افزایش می یابد.
۳- MSM – Methyl sulfonyl methane ترکیبی گوگردی و ارگانیک است که به طور طبیعی در بافتهای تمام گیاهان و جانوران زنده یافت می شود. گوگرد در تشکیل کلاژن collagen و گلوکزامین نقش مهمی دارد و باعث کاهش درد و التهاب و حفظ تندرستی استخوانها، مفاصل و تاندون ها میگردد.
۴- ویتامین C با طعم پرتقالی
موارد مصرف: سلامتی استخوانها و مفاصل، درمان بیماری های مفصلی و استخوانی از قبیل آرتروز، روماتیسم، دیسک کمر و گردن، پوکی استخوان، استئو آرتریت و دیگر بیماریهای مرتبط.


روش مصرف:
قبل از باز کردن خوب تکان دهید. باقیمانده را بعد از باز کردن در یخچال نگهداری کنید.
دارای ترکیبی منحصر به فرد که به صورت نوشیدنی آلوئه ورا عرضه شده است و محصولی مغذی برای تقویت مفاصل بدن است.
به خاطر آلوئه ورای موجود در این نوشیدنی ترکیبات آن را به راحتی جذب بدن می شود.
حاوی موادی است که به طور طبیعی در مفاصل انسان وجود دارد.


برچسب ها: نوشیدنی فوراور فریدم , Forever Freedom ,

مشخصات فنی


فیلم محصولپرسش و پاسخ


ارسال پرسش جدید

نام :
ایمیل :
متن :
کد امنیتی : ریست تصویر