مشخصات اصلی


کد محصول439
کشور مبدا برندایالات متحدهٔ آمریکا
محتوا60 قرص
قیمت: 107000 تومان

معرفی اجمالی محصول

تركيب متعادل از 55 ماده غذايى و كوآنزيم Q10
سيب، چغندر، فلفل قرمز، گوجه فرنگى، توت فرنگى، كرنبرى، آسرولا، كلم، اسفناج، پياز، منگوستين، آكاى، شاتوت، انار، زغال اخته، بروكلى، كلم پيچ، هويج، كدو تنبل، انگور
نقد و بررسی
مشخصات فنی
فیلم محصول
پرسش و پاسخ

نقد و بررسی


مکمل غذایی فوراور دیلی Forever Daily

فوراور ديلی سيستمی بسيار مغذی و بسيار غنی است كه از تركيب اوليگو ساكاريد آلوئه ورا با فرمول انحصاری فوراور (آ.او.اس) به دست آمده است. فوراور ديلی با آ.او.اس تركيبی كاملا متعادل از ۵۵ ماده غذايی را به بدن شما می رساند. از جمله مواد غذایی موجود در اين تركيب می توان به ويتامين ها و مواد معدنی لازم برای بدن اشاره كرد. اين محصول، دارای فرمولی است كه مواد معدنی را به سهولت جذب بدن كرده و به سيستم های مقصد در بدن می رساند.
بعلاوه، برنامه غذايی كامل و جامع فوراور ديلی، بهينه ترين ميزان فيتو نوتريون های طبيعی و آنتی اكسيدان های ضد پيری را به استفاده از تكنولوژی مولكولی در خود گنجانده است و ميوه ها و سبزيجات مورد نياز بدن را به شيوه ای كاملا انحصاری در خود تركيب كرده است تا به شما اطمينان دهد كه بدن تان با استفاده از اين محصول، تمام مواد غذايی ضروری و نيمه ضروری برای سلامتی ايده آل تان را دريافت خواهد كرد.
اين فرمول منحصر به فرد، به منظور تقويت و حفاظت از بدن شما طراحی شده است به گونه ای كه خلاءهای موجود در رژيم غذايی تان را پر كرده و سلامتی و سرزندگي بهينه را به شما هديه مي كند.


ساير مواد تشكيل دهنده:
پودر سيب، پودر چغندر، پودر فلفل قرمز، پودر گوجه فرنگی، پودر توت فرنگی، پودر كرنبری، پودر آسرولا، پودر كلم، پودر اسفناج، پودر پياز، پودر منگوستين، پودر آكای (يوتريپ اولراكی)، پودر شاتوت، پودر انار، پودر زغال اخته، پودر بروكلی، پودر كلم پيچ، پودر هويج، پودر كدو تنبل، پودر انگور، آ.او.اس كمپلكس، تركيب پيشرفته پشتيبان سلولی، بيوفلاونوئيدهای مركبات، كوئرستين، ژل آلوئه ورا، روتين، هسپريدين، آلفا ليپوئيک اسيد، كوانزيم كيو ۲۰، ليوتين، زيكسانتين، رزوراترول.

ارزش روزانه، ثابت نيست.

روش استفاده:
روزانه دو قرص به عنوان مکمل غذایی مصرف نمایید.


برچسب ها: مکمل غذایی فوراور دیلی , Forever Daily ,

مشخصات فنی


فیلم محصولپرسش و پاسخ


ارسال پرسش جدید

نام :
ایمیل :
متن :
کد امنیتی : ریست تصویر