با درور

عزیزان به جهت دریافت پیامهایی مبنی بر اینکه، چرا فروشگاه ترنج 24 مانند سایت های دیگری که در زمینه فروش محصولات فوراور لیوینگ فعالیت دارند هزینه ارسال رایگان ندارد و یا اینکه چرا تخفیف 10% دائمی نیست و فقط مخصوص روزهای سه شنبه است؟ پاسخ ما در مورد اینگونه سوالات و به نوعی مقایسه ترنج 24 با دیگر فروشگاه های آنلاین در زمینه محصولات فوراور لیوینگ بسیار روشن است.

متاسفانه فرهنگ خرید آنلاین از فروشگاه های اینترنتی در ایران به گونه ای جا افتاده که اولویت خرید با سایتی است که بیشترین درصد تخفیف را قرار میدهد و یا به ازای هر مقدار خرید به لحاظ حجمی به هرحال ارسال رایگان انجام میشود.
در صورتی که در سایت رسمی کمپانی فوراور لیوینگ به نشانی www.foreverliving.com هم هزینه ارسال بر اساس حجم و طول مسیر دریافت میشود و هم مقادیر تخفیف بر اساس استاندارد کاری کمپانی محاسبه میشود.

این در حالی است که متاسفانه مشتریان گرامی سایتهای غیر اصولی و یا... کمترین توجه را به اصل بودن محصولات و اطمینان به سیستم فروش آنها بر مبنای استانداردهای نمایندگی رسمی نشان میدهند.
همچنین وجود اینگونه سایتها که هیچگونه استانداردی را رعایت نمیکنند و متاسفانه عده زیادی هم جذب خود میکنند، باعث اختلال در نظم نمایندگی های رسمی شده و به ناچار باید دائما پاسخگوی اشتباهات آنان به مشتریانشان باشیم.

نکته آخر اینکه:
کمپانی آمریکایی فوراور لیوینگ قوانین مشخص و یکپارچه ای در زمینه تخفیف و ارسال محصولات به نمایندگی ها و مصرف کنندگان خود دارد و این به معنای آن است که در صورت برخورد با سایت هایی که این دو اصل را رعایت نمیکنند و یا بر مبنای جلب توجه مشتری به هر قیمتی کار میکنند، حتما باید توجه بیشتری صورت گیرد. زیرا درصورت خرید از آنها و به وجود آمدن هرگونه مشکلی، ترنج 24 به هیچ عنوان پاسخگو نخواهد بود.

با سپاس
مدیر فروشگاه ترنج 24