سوالات متداول مشتریان ترنج 24


محصولات چطور به دست ما میرسد؟

  • پس از ثبت خرید و پرداخت آنلاین، لیست خریدها به انبار محصولات رفته و پس از تدارک محصولات خریداری شده از طریق دفاتر پست رسمی به آدرس شما ارسال میشود که در مدت 2 تا 5 روز درب منزل شما تحویل میشود.

برچسب و لیبل عربی روی محصولات

  • محصولات فوراور ایران بیشتر از مسیر اربیل، دبی، قطر و گاهی از ترکیه وارد میشود. به دلیل قوانین رسمی اداره بهداشت اغلب کشورها، محصولات بهداشتی باید با برچسب و نوشتار رایج آن کشور وارد شود، و نه به زبان اصلی.

کمپانی فوراور برچسب های خود را مخصوص هر منطقه طراحی، چاپ و ارسال میکند. به همین دلیل کمتر میتوان محصولات دارای برچسب انگلیسی اصلی وارد کرد.

چرا امکان پرداخت در محل وجود ندارد؟

  • تجربه نشان داده که شرایط سرویس پرداخت در محل اصولی نبوده و بیشتر استفاده کنندگان از این سرویس ناراضی بوده اند. یعنی هم بسته خرید اینترنتی دیر به دست مشتریان میرسد. هم این که شرکت پستی، شرایط سخت و هزینه زیادی را برای فروشنده ایجاد میکند که در نهایت باعث بالا رفتن قیمت کالاها و به ضرر طرفین معامله تمام میشود.

چرا اینماد نداریم؟

  • یکی از شرایط گرفتن نماد اعتماد اینترنتی یا همان اینماد برای محصولات گروه سلامت و بهداشت این است که از وزارت غذا و دارو مجوز و تاییدیه داشته باشیم. اما اداره صنایع غذایی کشور فقط به دلیل آمریکایی بودن این کالا ها اجازه تایید آنها را ندارد.

اعتبار سایت چیست؟

  • اعتبار درگاه زرین پال نیز مشهود و قابل ذکر است. زیرا سیستم بزرگ بین بانکی زرین پال از این قانون پیروی میکند که، پرداخت ها از طرف مشتری تا مدتی در حساب زرین پال بلاک شده و سپس به حساب فروشنده منتقل میشود تا در صورتی که مشتریان محصولی دریافت نکرده باشند، با کد پیگیری خود مبلغ خود را از درگاه طلب کنند.

چرا محصولات با تخفیف به فروش میرسد؟

  • برنامه فروش ترنج 24 بر اساس قیمت مناسب، نهایت کیفیت و بهترین خدمات، برای رضایت کامل مشتری طراحی و بنا شده. همچنین استفاده از مواردی مانند:

اشتراک چندین انبار برای تامین سفارشات

استفاده از سیستم های نرم افزاری جدید برای کاهش هزینه و نیرو

استفاده از سرویس های حمل و نقل ارزان و مطمئن

و دلیل دیگر آن سیاست کاری ما، یعنی "سود کمتر - فروش بیشتر"

محصولات مشابه در بازار وجود دارد؟

  • با اطلاعات و آماری که در طول تجربه همکاران ما بدست آمده هنوز هیچ گونه محصول مشابه یا تقلبی، با ظاهر محصولات فوراور در بازار وجود ندارد. و نکته قابل توجه این است که بیشتر بسته بندی محصولات با یک فویل آلومینیومی با تصویر فوراور مهروموم شده اند و بدون جعبه یا کارتون مقوایی هستند.

چرا این محصولات در داروخانه و بازار کمیاب است؟

  • فوراور لیوینگ از معتبر ترین برند های جهان است که از سیستم بازار یابی شبکه ای قدرتمندی استفاده میکند. فروشندگان این محصولات اکثرا نمایندگی کمپانی هستند و در بازار معمولی به فروش نمیرسد.
  • داروخانه ها اجازه فروش محصولات بدون هولوگرام را ندارند. (جالب است بدانید محصولات مشابه، موجود در داروخانه ها اروپایی هستند و با هولوگرام) اما با این که قیمتها نسبتا برابری میکند، کیفیت آنها قابل مقایسه نیست.

نسخه یا روش مصرف تولیدات فوراور به چه صورت است؟

  • محصولات شرکت فوراور لیوینگ کاملا طبیعی و گیاهی است. هیچ یک از آنها با هدف درمان بیماری خاصی تولید نشده و فقط جهت تقویت، بهبودی و سلامتی بیشتر بدن است. مصرف این فراورده ها در نهایت کیفیت، بدون عوارض جانبی و بدون ایجاد حساسیت هستند.

بنا به دلایل گفته شده، روش مصرف و میزان مصرف مکمل ها و انواع محصولات زیبایی و سلامت فوراور لیوینگ نیاز به تجویز نسخه و یا روش مصرف خاصی نداشته و همه افراد میتوانند از فواید آنها بهره مند شوند.

(برای بهرمندی از نهایت اثر بخشی محصولات، آنها را در دوره های منظم استفاده کنید)


هر سوالی دارید از این طریق با ما مطرح کنید تا در اولین فرصت به شما پاسخ دهیم


ترنج 24، تازگی بهار را برای شما آروزمند است